Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $128K |
| Maç Günü Geliri | $15K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $19K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $207K |
| Personel Maaşları | $53K |
| Tesis Bakımı | $155K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Mar 2031 |
$322K |
$415K |
$-93K |
$16.5M |
| Feb 2031 |
$723K |
$431K |
$292K |
$16.6M |
| Jan 2031 |
$1.8M |
$438K |
$1.4M |
$16.3M |
| Dec 2030 |
$157K |
$438K |
$-281K |
$14.9M |
| Nov 2030 |
$160K |
$438K |
$-279K |
$15.2M |
| Oct 2030 |
$176K |
$440K |
$-264K |
$15.5M |
| Sep 2030 |
$8.0M |
$447K |
$7.5M |
$15.8M |
| Aug 2030 |
$256K |
$483K |
$-226K |
$8.2M |
| Jul 2030 |
$1.0M |
$3.7M |
$-2.7M |
$8.5M |
| Jun 2030 |
$156K |
$436K |
$-280K |
$11.2M |
| May 2030 |
$157K |
$436K |
$-279K |
$11.5M |
| Apr 2030 |
$155K |
$436K |
$-280K |
$11.7M |