| TV Geliri | $58K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $2K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $55K |
| Oyuncu Maaşları | $2.4M |
| Personel Maaşları | $64K |
| Transfer Amortismanı | $3K |
| Borç Faizi | $6K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $200K |
| Tesis Bakımı | $155K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2026 | $115K | $2.8M | $-2.7M | $-1.3M |
| Sep 2026 | $61K | $1.0M | $-939K | $1.5M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $2.5M |