| TV Geliri | $216K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $128K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $457K |
| Personel Maaşları | $31K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $46K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $75K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $344K | $609K | $-265K | $-4.6M |
| Jun 2027 | $425K | $755K | $-330K | $-4.4M |
| May 2027 | $111K | $642K | $-531K | $-4.1M |
| Apr 2027 | $119K | $845K | $-726K | $-3.5M |
| Mar 2027 | $120K | $645K | $-525K | $-2.8M |
| Feb 2027 | $31K | $685K | $-654K | $-2.3M |
| Jan 2027 | $27K | $636K | $-609K | $-1.6M |
| Dec 2026 | $24K | $474K | $-449K | $-1.0M |
| Nov 2026 | $28K | $465K | $-436K | $-560K |
| Oct 2026 | $28K | $508K | $-480K | $-123K |
| Sep 2026 | $23K | $444K | $-421K | $357K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $778K |