Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $2K |
| Maç Günü Geliri | $4K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $245 |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $60K |
| Personel Maaşları | $32K |
| Tesis Bakımı | $115K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Mar 2028 |
$1.2M |
$206K |
$1.0M |
$10.0M |
| Feb 2028 |
$30K |
$240K |
$-211K |
$9.0M |
| Jan 2028 |
$1.4M |
$206K |
$1.2M |
$9.2M |
| Dec 2027 |
$2.4M |
$206K |
$2.2M |
$8.0M |
| Nov 2027 |
$3.0M |
$206K |
$2.8M |
$5.8M |
| Oct 2027 |
$1.8M |
$208K |
$1.6M |
$3.0M |
| Sep 2027 |
$3.6M |
$208K |
$3.4M |
$1.5M |
| Aug 2027 |
$7K |
$209K |
$-201K |
$-2.0M |
| Jul 2027 |
$10K |
$209K |
$-199K |
$-1.8M |
| Jun 2027 |
$7K |
$208K |
$-201K |
$-1.6M |
| May 2027 |
$53K |
$206K |
$-153K |
$-1.4M |
| Apr 2027 |
$7K |
$206K |
$-200K |
$-1.2M |