Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $313K |
| Maç Günü Geliri | $543K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $63K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $1.2M |
| Personel Maaşları | $78K |
| Tesis Bakımı | $225K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Jul 2034 |
$54.9M |
$1.5M |
$53.4M |
$156.7M |
| Jun 2034 |
$2.9M |
$1.3M |
$1.7M |
$103.4M |
| May 2034 |
$927K |
$1.3M |
$-334K |
$101.7M |
| Apr 2034 |
$927K |
$1.3M |
$-334K |
$102.0M |
| Mar 2034 |
$1.9M |
$3.1M |
$-1.2M |
$102.4M |
| Feb 2034 |
$12.8M |
$55.3M |
$-42.5M |
$103.6M |
| Jan 2034 |
$3.8M |
$1.2M |
$2.6M |
$146.0M |
| Dec 2033 |
$921K |
$1.2M |
$-271K |
$143.4M |
| Nov 2033 |
$915K |
$1.2M |
$-277K |
$143.7M |
| Oct 2033 |
$913K |
$1.2M |
$-279K |
$144.0M |
| Sep 2033 |
$3.3M |
$1.2M |
$2.0M |
$144.3M |
| Aug 2033 |
$4.2M |
$1.3M |
$2.8M |
$142.2M |