| TV Geliri | $180K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $12K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $30K |
| Oyuncu Maaşları | $511K |
| Personel Maaşları | $33K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $37K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $115K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2027 | $222K | $696K | $-474K | $-3.8M |
| Aug 2027 | $207K | $571K | $-364K | $-3.3M |
| Jul 2027 | $192K | $556K | $-363K | $-2.9M |
| Jun 2027 | $443K | $541K | $-98K | $-2.6M |
| May 2027 | $191K | $528K | $-336K | $-2.5M |
| Apr 2027 | $189K | $710K | $-521K | $-2.1M |
| Mar 2027 | $201K | $537K | $-336K | $-1.6M |
| Feb 2027 | $116K | $545K | $-429K | $-1.3M |
| Jan 2027 | $74K | $580K | $-507K | $-851K |
| Dec 2026 | $73K | $537K | $-464K | $-344K |
| Nov 2026 | $77K | $500K | $-423K | $120K |
| Oct 2026 | $68K | $764K | $-696K | $543K |