| TV Geliri | $25K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $3K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $322K |
| Personel Maaşları | $34K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $8K |
| Tesis Bakımı | $142K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Dec 2026 | $28K | $506K | $-478K | $10.7M |
| Nov 2026 | $26K | $533K | $-507K | $11.1M |
| Oct 2026 | $67K | $814K | $-748K | $11.6M |
| Sep 2026 | $66K | $379K | $-314K | $12.4M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $12.7M |