Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $995K |
| Maç Günü Geliri | $915K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $172K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $6.5M |
| Personel Maaşları | $93K |
| Tesis Bakımı | $912K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Oct 2027 |
$2.6M |
$7.6M |
$-5.0M |
$74.6M |
| Sep 2027 |
$2.7M |
$26.7M |
$-24.0M |
$79.6M |
| Aug 2027 |
$2.9M |
$6.2M |
$-3.3M |
$103.6M |
| Jul 2027 |
$10.3M |
$4.8M |
$5.6M |
$106.9M |
| Jun 2027 |
$1.9M |
$5.1M |
$-3.1M |
$101.4M |
| May 2027 |
$2.0M |
$6.1M |
$-4.1M |
$104.5M |
| Apr 2027 |
$1.9M |
$6.1M |
$-4.1M |
$108.6M |
| Mar 2027 |
$2.0M |
$5.1M |
$-3.1M |
$112.7M |
| Feb 2027 |
$2.8M |
$5.4M |
$-2.7M |
$115.8M |
| Jan 2027 |
$3.4M |
$5.3M |
$-1.9M |
$118.5M |
| Dec 2026 |
$2.4M |
$5.3M |
$-2.9M |
$120.4M |
| Nov 2026 |
$2.5M |
$5.5M |
$-3.0M |
$123.2M |