| TV Geliri | $3.3M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $172K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $320K |
| Oyuncu Maaşları | $5.2M |
| Personel Maaşları | $82K |
| Transfer Amortismanı | $388K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $531K |
| Tesis Bakımı | $922K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2028 | $4.6M | $7.1M | $-2.5M | $77.7M |
| Dec 2027 | $3.7M | $7.5M | $-3.8M | $79.9M |
| Nov 2027 | $4.0M | $7.9M | $-4.0M | $83.3M |
| Oct 2027 | $4.3M | $8.7M | $-4.4M | $86.8M |
| Sep 2027 | $5.6M | $7.5M | $-1.9M | $90.9M |
| Aug 2027 | $3.9M | $6.9M | $-3.0M | $92.4M |
| Jul 2027 | $9.6M | $5.4M | $4.2M | $95.0M |
| Jun 2027 | $3.6M | $6.4M | $-2.7M | $90.4M |
| May 2027 | $3.7M | $6.9M | $-3.2M | $92.7M |
| Apr 2027 | $3.7M | $7.1M | $-3.4M | $95.6M |
| Mar 2027 | $3.7M | $6.3M | $-2.6M | $98.6M |
| Feb 2027 | $3.7M | $7.2M | $-3.5M | $100.8M |