| TV Geliri | $37K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $2K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $236K |
| Personel Maaşları | $43K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $19K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $115K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Apr 2027 | $39K | $413K | $-374K | $-1.9M |
| Mar 2027 | $39K | $410K | $-371K | $-1.6M |
| Feb 2027 | $38K | $417K | $-379K | $-1.2M |
| Jan 2027 | $52K | $392K | $-341K | $-826K |
| Dec 2026 | $66K | $357K | $-292K | $-485K |
| Nov 2026 | $72K | $357K | $-286K | $-193K |
| Oct 2026 | $67K | $358K | $-291K | $92K |
| Sep 2026 | $46K | $298K | $-252K | $383K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $635K |