Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $16K |
| Maç Günü Geliri | $7K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $686 |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $147K |
| Personel Maaşları | $23K |
| Tesis Bakımı | $70K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Jul 2028 |
$61K |
$240K |
$-180K |
$-4.6M |
| Jun 2028 |
$17K |
$284K |
$-267K |
$-4.4M |
| May 2028 |
$17K |
$212K |
$-195K |
$-4.1M |
| Apr 2028 |
$17K |
$214K |
$-197K |
$-3.9M |
| Mar 2028 |
$17K |
$204K |
$-187K |
$-3.7M |
| Feb 2028 |
$27K |
$316K |
$-289K |
$-3.6M |
| Jan 2028 |
$17K |
$353K |
$-336K |
$-3.3M |
| Dec 2027 |
$17K |
$197K |
$-180K |
$-2.9M |
| Nov 2027 |
$17K |
$197K |
$-180K |
$-2.8M |
| Oct 2027 |
$21K |
$296K |
$-274K |
$-2.6M |
| Sep 2027 |
$16K |
$218K |
$-202K |
$-2.3M |
| Aug 2027 |
$37K |
$212K |
$-175K |
$-2.1M |