Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $28K |
| Maç Günü Geliri | $11K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $4K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $132K |
| Personel Maaşları | $37K |
| Tesis Bakımı | $115K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2029 |
$43K |
$284K |
$-241K |
$25.5M |
| Jul 2029 |
$43K |
$669K |
$-626K |
$25.7M |
| Jun 2029 |
$2.6M |
$313K |
$2.3M |
$26.3M |
| May 2029 |
$43K |
$313K |
$-270K |
$24.0M |
| Apr 2029 |
$43K |
$315K |
$-271K |
$24.3M |
| Mar 2029 |
$43K |
$318K |
$-275K |
$24.6M |
| Feb 2029 |
$44K |
$318K |
$-274K |
$24.8M |
| Jan 2029 |
$536K |
$318K |
$218K |
$25.1M |
| Dec 2028 |
$43K |
$318K |
$-275K |
$24.9M |
| Nov 2028 |
$43K |
$318K |
$-275K |
$25.2M |
| Oct 2028 |
$43K |
$318K |
$-275K |
$25.4M |
| Sep 2028 |
$42K |
$572K |
$-530K |
$25.7M |