| TV Geliri | $1.7M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $125K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $695K |
| Personel Maaşları | $37K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $646K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2028 | $1.9M | $1.4M | $483K | $3.2M |
| Jul 2028 | $1.8M | $1.7M | $174K | $2.7M |
| Jun 2028 | $2.7M | $1.4M | $1.2M | $2.6M |
| May 2028 | $1.8M | $1.5M | $332K | $1.3M |
| Apr 2028 | $1.8M | $1.4M | $445K | $972K |
| Mar 2028 | $1.8M | $874K | $962K | $527K |
| Feb 2028 | $1.8M | $1.2M | $590K | $-435K |
| Jan 2028 | $1.6M | $1.4M | $292K | $-1.0M |
| Dec 2027 | $1.6M | $1.3M | $308K | $-1.3M |
| Nov 2027 | $1.9M | $1.1M | $757K | $-1.6M |
| Oct 2027 | $650K | $1.5M | $-894K | $-2.4M |
| Sep 2027 | $647K | $1.1M | $-434K | $-1.5M |