| TV Geliri | $25K |
| Sıralama TV Bonusu | $3K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $1K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $290K |
| Personel Maaşları | $34K |
| Transfer Amortismanı | $3K |
| Borç Faizi | $32K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $25K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2027 | $32K | $385K | $-353K | $-3.3M |
| Aug 2027 | $32K | $381K | $-349K | $-2.9M |
| Jul 2027 | $33K | $380K | $-347K | $-2.6M |
| Jun 2027 | $32K | $383K | $-351K | $-2.2M |
| May 2027 | $33K | $415K | $-383K | $-1.9M |
| Apr 2027 | $4K | $378K | $-374K | $-1.5M |
| Mar 2027 | $4K | $364K | $-359K | $-1.1M |
| Feb 2027 | $117K | $435K | $-318K | $-779K |
| Jan 2027 | $22K | $387K | $-366K | $-465K |
| Dec 2026 | $93K | $373K | $-280K | $-103K |
| Nov 2026 | $22K | $365K | $-343K | $173K |
| Oct 2026 | $85K | $372K | $-286K | $513K |