| TV Geliri | $1.8M |
| Sıralama TV Bonusu | $353K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $426K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $27K |
| Oyuncu Maaşları | $2.6M |
| Personel Maaşları | $62K |
| Transfer Amortismanı | $5K |
| Borç Faizi | $25K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $135K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $2.9M | $2.8M | $87K | $-4.9M |
| Jun 2027 | $3.0M | $3.3M | $-309K | $-5.0M |
| May 2027 | $3.0M | $3.4M | $-425K | $-4.7M |
| Apr 2027 | $2.6M | $3.0M | $-386K | $-4.3M |
| Mar 2027 | $2.6M | $2.9M | $-251K | $-3.9M |
| Feb 2027 | $2.6M | $2.9M | $-279K | $-3.6M |
| Jan 2027 | $2.6M | $3.0M | $-388K | $-3.4M |
| Dec 2026 | $1.2M | $2.9M | $-1.6M | $-3.0M |
| Nov 2026 | $378K | $2.9M | $-2.5M | $-1.3M |
| Oct 2026 | $351K | $4.7M | $-4.3M | $1.1M |
| Sep 2026 | $336K | $2.2M | $-1.9M | $5.4M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $7.6M |