| TV Geliri | $238K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $15K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $21K |
| Oyuncu Maaşları | $1.1M |
| Personel Maaşları | $41K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $97K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $75K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $274K | $1.3M | $-1.0M | $-9.9M |
| Jun 2027 | $281K | $1.3M | $-1.0M | $-8.8M |
| May 2027 | $66K | $1.4M | $-1.4M | $-7.8M |
| Apr 2027 | $67K | $1.3M | $-1.2M | $-6.4M |
| Mar 2027 | $67K | $1.2M | $-1.1M | $-5.2M |
| Feb 2027 | $45K | $1.3M | $-1.3M | $-4.1M |
| Jan 2027 | $746K | $1.3M | $-538K | $-2.8M |
| Dec 2026 | $45K | $1.1M | $-1.1M | $-2.3M |
| Nov 2026 | $45K | $1.1M | $-1.0M | $-1.2M |
| Oct 2026 | $45K | $1.2M | $-1.1M | $-149K |
| Sep 2026 | $77K | $1.0M | $-948K | $957K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.9M |