| TV Geliri | $5.5M |
| Sıralama TV Bonusu | $552K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $295K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $3.7M |
| Oyuncu Maaşları | $7.3M |
| Personel Maaşları | $89K |
| Transfer Amortismanı | $721K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $1.1M |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $10.6M | $9.2M | $1.4M | $113.3M |
| Jun 2027 | $31.3M | $8.4M | $22.8M | $111.1M |
| May 2027 | $7.0M | $8.8M | $-1.8M | $87.6M |
| Apr 2027 | $10.1M | $9.2M | $887K | $88.7M |
| Mar 2027 | $12.9M | $8.9M | $4.0M | $87.1M |
| Feb 2027 | $6.9M | $9.1M | $-2.3M | $82.4M |
| Jan 2027 | $13.5M | $9.0M | $4.5M | $83.9M |
| Dec 2026 | $18.6M | $9.0M | $9.5M | $78.7M |
| Nov 2026 | $18.5M | $9.3M | $9.2M | $68.4M |
| Oct 2026 | $14.2M | $9.7M | $4.4M | $58.4M |
| Sep 2026 | $23.3M | $5.3M | $18.0M | $53.3M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $69.8M |