| TV Geliri | $2.4M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $146K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $112K |
| Oyuncu Maaşları | $1.8M |
| Personel Maaşları | $59K |
| Transfer Amortismanı | $42K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $80K |
| Tesis Bakımı | $835K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Apr 2028 | $2.7M | $2.8M | $-64K | $52.4M |
| Mar 2028 | $3.2M | $2.7M | $453K | $52.4M |
| Feb 2028 | $4.0M | $2.9M | $1.2M | $51.9M |
| Jan 2028 | $11.4M | $2.4M | $9.0M | $50.7M |
| Dec 2027 | $10.1M | $2.3M | $7.7M | $41.7M |
| Nov 2027 | $10.1M | $2.2M | $7.9M | $33.9M |
| Oct 2027 | $6.8M | $2.3M | $4.5M | $26.0M |
| Sep 2027 | $19.2M | $2.0M | $17.2M | $21.5M |
| Aug 2027 | $3.7M | $2.1M | $1.6M | $4.2M |
| Jul 2027 | $3.5M | $2.3M | $1.2M | $2.5M |
| Jun 2027 | $1.4M | $2.1M | $-696K | $1.3M |
| May 2027 | $1.2M | $2.0M | $-832K | $1.9M |