| TV Geliri | $2.8M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $211K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.9M |
| Personel Maaşları | $62K |
| Transfer Amortismanı | $114K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $734K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $3.0M | $2.8M | $149K | $5.6M |
| Jun 2027 | $3.3M | $3.0M | $232K | $5.4M |
| May 2027 | $3.6M | $3.1M | $437K | $5.0M |
| Apr 2027 | $3.3M | $3.0M | $226K | $4.5M |
| Mar 2027 | $2.9M | $3.0M | $-20K | $4.1M |
| Feb 2027 | $2.9M | $3.0M | $-86K | $4.1M |
| Jan 2027 | $5.1M | $2.9M | $2.2M | $4.0M |
| Dec 2026 | $3.3M | $2.9M | $400K | $1.7M |
| Nov 2026 | $1.3M | $2.8M | $-1.5M | $1.2M |
| Oct 2026 | $391K | $4.0M | $-3.6M | $2.6M |
| Sep 2026 | $325K | $1.5M | $-1.2M | $6.1M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $12.7M |