| TV Geliri | $4.5M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $192K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $534K |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $2K |
| Oyuncu Maaşları | $860K |
| Personel Maaşları | $48K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $2K |
| Tesis Bakımı | $652K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2028 | $6.5M | $1.6M | $5.0M | $15.3M |
| Dec 2027 | $5.3M | $1.6M | $3.8M | $10.3M |
| Nov 2027 | $4.1M | $1.2M | $2.9M | $6.6M |
| Oct 2027 | $2.3M | $1.2M | $1.1M | $3.7M |
| Sep 2027 | $4.8M | $1.0M | $3.7M | $2.6M |
| Aug 2027 | $1.2M | $1.0M | $159K | $-1.2M |
| Jul 2027 | $1.2M | $1.0M | $111K | $-1.3M |
| Jun 2027 | $370K | $1.0M | $-675K | $-1.4M |
| May 2027 | $432K | $1.0M | $-606K | $-764K |
| Apr 2027 | $362K | $1.1M | $-688K | $-158K |
| Mar 2027 | $93K | $1.0M | $-956K | $530K |
| Feb 2027 | $112K | $1.2M | $-1.1M | $1.5M |