| TV Geliri | $2.9M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $192K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $68K |
| Oyuncu Maaşları | $595K |
| Personel Maaşları | $56K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $638K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Apr 2028 | $3.2M | $1.3M | $1.9M | $7.1M |
| Mar 2028 | $1.1M | $1.1M | $24K | $5.2M |
| Feb 2028 | $1.1M | $1.5M | $-342K | $5.2M |
| Jan 2028 | $3.8M | $1.0M | $2.8M | $5.5M |
| Dec 2027 | $2.6M | $1.0M | $1.6M | $2.7M |
| Nov 2027 | $2.6M | $797K | $1.8M | $1.1M |
| Oct 2027 | $1.9M | $916K | $947K | $-655K |
| Sep 2027 | $4.1M | $835K | $3.3M | $-1.6M |
| Aug 2027 | $352K | $845K | $-493K | $-4.9M |
| Jul 2027 | $437K | $925K | $-488K | $-4.4M |
| Jun 2027 | $369K | $810K | $-441K | $-3.9M |
| May 2027 | $102K | $794K | $-691K | $-3.4M |