| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Justin Brooks | Futbol Direktörü | 11 | 1 | 55% | 03.08.2026 | |
| John McKennie | Baş Scout | 3 | 0 | 40% | 03.08.2026 | Doğu/Güney AfrikaKuzey Amerika |
| Brandon Johnson | Gözlemci | 2 | 0 | 40% | 01.08.2026 | Batı Avrupa |
| Walker Pepi | Gözlemci | 2 | 0 | 40% | 04.08.2026 | Doğu AvrupaKuzey Amerika |
| George Robinson | Gözlemci | 1 | 0 | 62% | 03.08.2026 | |
| Mark Morris | Gözlemci | 1 | 0 | 72% | 03.08.2026 |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Gözlemci | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Diego Luna | ML | 22 | Real Salt Lake | Justin Brooks | Personel Önerisi | Rapor Hazır | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 127 | 130 | 66% | 100% | 9.3M | — | — | — | |
| Rudy Camacho | DC | 35 | Columbus Crew | Mark Morris | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 101 | 104 | 72% | 100% | 90.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Peyton Miller | DL | 18 | New England Revolution | Justin Brooks | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 103 | 120 | 70% | 100% | 495.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Nelson Quiñones | AMR | 23 | Houston Dynamo | George Robinson | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 109 | 109 | 62% | 100% | 1.0M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Jordan Farr | GK | 31 | DC United | Justin Brooks | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 106 | 106 | 60% | 100% | — | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Kermit Mokotjo | ST | 24 | Platinum Stars | John McKennie | Transfer Talebi | Görüşülüyor | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 115 | 131 | 40% | 94% | 5.2M | #5 FR | — | — | |
| Devin Padelford | DL | 23 | Minnesota United FC | Justin Brooks | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 107 | 111 | 70% | 100% | 650.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Chris Brady | GK | 22 | Chicago Fire | Justin Brooks | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 124 | 127 | 70% | 100% | 3.4M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| D.J. Taylor | DR | 28 | Minnesota United FC | Justin Brooks | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 116 | 108 | 68% | 100% | 1.0M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Dawid Bugaj | DR | 22 | CF Montreal | Justin Brooks | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 104 | 110 | 60% | 100% | — | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Hany Mukhtar | MC | 31 | Nashville SC | Walker Pepi | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 132 | 140 | 40% | 100% | 5.1M | #3 MR | — | — | Yaş |
| Osman Bukari | MR | 27 | Widzew Łódź | Walker Pepi | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 132 | 125 | 40% | 103% | 6.3M | #3 MR | — | — | |
| Denis Bouanga | ML | 31 | Los Angeles Football Club | John McKennie | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 128 | 141 | 40% | 105% | 7.2M | #5 FR | — | — | Yaş |
| Theo Corbeanu | AMR | 24 | Toronto FC | John McKennie | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 112 | 119 | 40% | 95% | 9.9M | #2 FR | — | — | |
| Zac Hadi | GK | 20 | Bradford City | Brandon Johnson | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 77 | 80 | 40% | 101% | 250.0K | #4 GK | — | — | |
| Sebastian Jensen | GK | 20 | Brighton | Brandon Johnson | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 82 | 83 | 40% | 98% | 700.0K | #4 GK | — | — | |
| Tomáš Chorý | ST | 31 | Slavia Prague | Justin Brooks | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 147 | 147 | 35% | 100% | 2.4M | — | — | — | |
| Karim Adeyemi | AMR | 24 | Barcelona | Justin Brooks | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 143 | 143 | 35% | 100% | 18.0M | — | — | — | |
| Leandro Trossard | AMR | 31 | Besiktas | Justin Brooks | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 143 | 143 | 35% | 100% | 6.0M | — | — | — | |
| Nahuel Molina | DR | 28 | AS Roma | Justin Brooks | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 145 | 145 | 35% | 100% | 15.0M | — | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hany Mukhtar | MC | Nashville SC | #2 | #3 | Hemen Al | 132 | 140 | 40% | 100% | 5.1M | Yaş | Aktif |
| Denis Bouanga | ML | Los Angeles Football Club | #4 | #5 | Hemen Al | 128 | 141 | 40% | 105% | 7.2M | Yaş | Aktif |
| Kermit Mokotjo | ST | Platinum Stars | #4 | #5 | Al | 115 | 131 | 40% | 94% | 5.2M | Aktif | |
| Sebastian Jensen | GK | Brighton | #3 | — | Al | 82 | 83 | 40% | 98% | 700.0K | Aktif | |
| Zac Hadi | GK | Bradford City | #3 | — | Al | 77 | 80 | 40% | 101% | 250.0K | Aktif | |
| Osman Bukari | MR | Widzew Łódź | #2 | #3 | Düşün | 132 | 125 | 40% | 103% | 6.3M | Aktif | |
| Fraser Hornby | AMC | Darmstadt 98 | #1 | — | Düşün | 112 | 121 | 40% | 103% | 4.5M | Aktif | |
| Theo Corbeanu | AMR | Toronto FC | #1 | — | Düşün | 112 | 119 | 40% | 95% | 9.9M | Aktif |
| # | Talep | Pozisyon | Min. GS | Yaş | Maks. Bütçe | Gözlemci | Gözlem | Raporlar | Durum | Rol Profili |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #2 | #3 | MR | 114 | 20–31 | 14.8M | Walker Pepi | 2 | 2 | Tamamlandı | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #4 | #5 | FR | 109 | 19–32 | 14.8M | John McKennie | 2 | 2 | Tamamlandı | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| Gözlemci | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Walker Pepi | DC United U18 | #1, #2, #3 | 07.08.2026 |
| Brandon Johnson | Seattle Sounders U20 | #1, #2 | |
| John McKennie | Columbus Crew U20 | #2 | |
| Walker Pepi | DC United U20 | #2, #4 | |
| Brandon Johnson | San Diego Football Club U20 | #2 | |
| Walker Pepi | Los Angeles Football Club U20 | #2 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nelson Quiñones | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rudy Camacho | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Peyton Miller | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Devin Padelford | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Chris Brady | İzlemeye Devam | — | 0.78 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dawid Bugaj | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jordan Farr | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| D.J. Taylor | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| George Robinson | Nelson Quiñones | Onayla | 0.69 | 62% | Rol Uyumlu |
| Mark Morris | Rudy Camacho | Onayla | 0.76 | 72% | Rol Uyumlu |
| Justin Brooks | Peyton Miller | Onayla | 0.78 | 70% | Rol Uyumlu |
| Justin Brooks | Devin Padelford | Onayla | 0.78 | 70% | Rol Uyumlu |
| Justin Brooks | Chris Brady | Onayla | 0.78 | 70% | Rol Uyumlu |
| Justin Brooks | Dawid Bugaj | Onayla | 0.67 | 60% | Rol Uyumlu |
| Justin Brooks | Jordan Farr | Onayla | 0.67 | 60% | Rol Uyumlu |
| Justin Brooks | D.J. Taylor | Onayla | 0.76 | 68% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tomáš Chorý | Slavia Prague | ST | Forvet | 147 | 147 | 35% | 2.4M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Karim Adeyemi | Barcelona | AMR | Forvet | 143 | 143 | 35% | 18.0M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Leandro Trossard | Besiktas | AMR | Forvet | 143 | 143 | 35% | 6.0M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Nahuel Molina | AS Roma | DR | Orta Saha | 145 | 145 | 35% | 15.0M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Ferland Mendy | Real Madrid | DL | Orta Saha | 149 | 149 | 35% | 17.0M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Diego Luna | Real Salt Lake | ML | Orta Saha | 127 | 130 | 66% | 9.3M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #3 | MR | Önemli | Kalite Artışı | 114 | 114 | 20–31 | 14.8M | Görüşmede | Nelson Quiñones | ✓ |
| #9 | DC | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 96 | 101 | 18–32 | 8.2M | Görüşmede | Rudy Camacho | ✓ |
| #5 | FR | Önemli | Kalite Artışı | 109 | 113 | 19–32 | 14.8M | Listede | Kermit Mokotjo | ✓ |
| #7 | DC | İsteğe Bağlı | Gelişim | 74 | 99 | 16–21 | 14.8M | Listede | Peyton Miller | ✓ |
| #10 | GK | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 101 | 106 | 18–32 | 8.2M | Listede | Jordan Farr | ✓ |
| #4 | GK | İsteğe Bağlı | Gelişim | 75 | 100 | 16–21 | 14.8M | Tamamlandı | Chituru Odunze | ✓ |
| #2 | FR | Önemli | Kalite Artışı | 113 | 113 | 20–31 | 14.8M | Vazgeçildi | Fraser Hornby | ✓ |