| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lukas Walter | Scout | 16 | 0 | 54% | 27.01.2028 | Batı Avrupa |
| Scout | 12 | 0 | 40% | 01.01.2027 | Güney AmerikaBatı Avrupa | |
| Daniel Fuchs | Scout | 6 | 0 | 40% | 03.01.2028 | Batı Avrupa |
| Friedrich Graf | Scout | 2 | 0 | 40% | 02.01.2027 | Batı Avrupa |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cenk Özkacar | DC | 27 | Valencia | Lukas Walter | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2028 | 01.01.2028 | 1 | 0 | 122 | 151 | 84% | 100% | 9.5M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Jahmai Simpson-Pusey | DC | 22 | Manchester City | Lukas Walter | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2028 | 01.01.2028 | 1 | 0 | 116 | 144 | 84% | 100% | 9.3M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Giorgi Gocholeishvili | DR | 27 | Shakhtar | Lukas Walter | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2028 | 01.01.2028 | 1 | 0 | 107 | 135 | 75% | 100% | 5.5M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Philip Otele | AMR | 29 | FC Basel | Lukas Walter | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2028 | 01.01.2028 | 1 | 0 | 107 | 127 | 75% | 100% | 9.2M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Albert Grønbæk | AMR | 26 | Stade Rennais | Lukas Walter | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2028 | 01.01.2028 | 1 | 0 | 110 | 131 | 75% | 100% | 14.0M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Giovani Lo Celso | AML | 32 | Real Betis | Lukas Walter | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2028 | 01.01.2028 | 1 | 0 | 106 | 120 | 65% | 100% | 5.7M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Jens Grahl | — | — | Lukas Walter | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 93 | 95 | 55% | 100% | 200.0K | — | — | — | ||
| Joan García | GK | 26 | Barcelona | Lukas Walter | Transfer Talebi | Aktif | 27.01.2028 | 27.01.2028 | 1 | 0 | 162 | 164 | 40% | 117% | 40.0M | #152 GK | — | — | |
| Andriy Lunin | GK | 29 | Real Madrid | Lukas Walter | Transfer Talebi | Aktif | 27.01.2028 | 27.01.2028 | 1 | 0 | 142 | 142 | 40% | 111% | 18.0M | #152 GK | — | — | |
| William Saliba | DC | 27 | Arsenal | Daniel Fuchs | Transfer Talebi | Aktif | 03.01.2028 | 03.01.2028 | 1 | 0 | 155 | 164 | 40% | 125% | 58.0M | #113 DL | — | — | |
| João Neves | DM | 23 | Paris Saint-Germain | Daniel Fuchs | Transfer Talebi | Aktif | 03.01.2028 | 03.01.2028 | 1 | 0 | 152 | 147 | 40% | 125% | 18.0M | #113 DL | — | — | |
| Marc Guéhi | DC | 27 | Real Madrid | Daniel Fuchs | Transfer Talebi | Aktif | 02.01.2028 | 02.01.2028 | 1 | 0 | 142 | 162 | 40% | 125% | 36.0M | #113 DL | — | — | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | 29 | Manchester City | Lukas Walter | Transfer Talebi | Aktif | 01.06.2027 | 01.01.2028 | 2 | 0 | 158 | 158 | 40% | 112% | 41.0M | #112 GK | — | — | |
| Senne Lammens | GK | 25 | Manchester United | Lukas Walter | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2028 | 01.01.2028 | 1 | 0 | 141 | 144 | 40% | 107% | 31.5M | #112 GK | — | — | |
| Diogo Costa | GK | 28 | Ajax | Lukas Walter | Transfer Talebi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 155 | 143 | 40% | 107% | 15.0M | — | — | — | |
| Wesley Fofana | DC | 27 | Chelsea | Daniel Fuchs | Transfer Talebi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 154 | 158 | 40% | 125% | 53.0M | — | — | — | |
| Omar Marmoush | AMR | 29 | Manchester City | Daniel Fuchs | Transfer Talebi | Aktif | 04.01.2027 | 04.01.2027 | 1 | 0 | 129 | 140 | 40% | 114% | 45.0M | — | — | — | |
| Jude Bellingham | AML | 24 | Real Madrid | Daniel Fuchs | Transfer Talebi | Aktif | 04.01.2027 | 04.01.2027 | 1 | 0 | 144 | 151 | 40% | 116% | 33.0M | — | — | — | |
| William Saliba | DC | 27 | Arsenal | Lukas Walter | Transfer Talebi | Aktif | 02.01.2027 | 02.01.2027 | 1 | 0 | 156 | 144 | 40% | 125% | 34.0M | — | — | — | |
| Moisés Caicedo | DM | 26 | Chelsea | Lukas Walter | Transfer Talebi | Aktif | 02.01.2027 | 02.01.2027 | 1 | 0 | 152 | 141 | 40% | 122% | 42.0M | — | — | — | |
| Youri Mignolet | ST | 25 | Manchester United | Friedrich Graf | Transfer Talebi | Aktif | 02.01.2027 | 02.01.2027 | 1 | 0 | 151 | 146 | 40% | 116% | 67.0M | — | — | — | |
| Erling Haaland | ST | 27 | Manchester City | Friedrich Graf | Transfer Talebi | Aktif | 02.01.2027 | 02.01.2027 | 1 | 0 | 153 | 155 | 40% | 115% | 65.0M | — | — | — | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | 29 | Manchester City | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 159 | 147 | 40% | 111% | 37.0M | — | — | — | ||
| Ezequiel Centurión | GK | 30 | Corinthians | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 129 | 126 | 40% | 99% | 4.5M | — | — | — | ||
| Lucas Chevalier | GK | 26 | Paris Saint-Germain | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 130 | 133 | 40% | 106% | 9.0M | — | — | — | ||
| Moisés Caicedo | DM | 26 | Chelsea | Transfer Talebi | Aktif | 21.08.2026 | 24.08.2026 | 2 | 0 | 137 | 141 | 40% | 122% | 27.0M | — | — | — | ||
| Bećir Omeragić | DC | 26 | FC Basel | Transfer Talebi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 108 | 121 | 40% | 98% | 4.0M | — | — | — | ||
| William Saliba | DC | 27 | Arsenal | Transfer Talebi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 140 | 140 | 40% | 124% | 30.0M | — | — | — | ||
| Bruno Guimarães | DM | 30 | Newcastle United | Transfer Talebi | Aktif | 21.08.2026 | 21.08.2026 | 1 | 0 | 128 | 122 | 40% | 117% | 22.0M | — | — | — | ||
| Martín Zubimendi | DM | 29 | Arsenal | Transfer Talebi | Aktif | 06.08.2026 | 06.08.2026 | 1 | 0 | 142 | 144 | 40% | 121% | 41.0M | — | — | — | ||
| Lucas Rosa | DR | 28 | Ajax | Transfer Talebi | Aktif | 06.08.2026 | 06.08.2026 | 1 | 0 | 122 | 114 | 40% | 113% | 8.3M | — | — | — | ||
| Gabriel | DC | 30 | Arsenal | Transfer Talebi | Aktif | 06.08.2026 | 06.08.2026 | 1 | 0 | 149 | 140 | 40% | 123% | 45.0M | — | — | — | ||
| Amad | WR | 25 | Manchester United | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 134 | 145 | 40% | 113% | 39.0M | — | — | — | ||
| Omar Marmoush | AMR | 29 | Manchester City | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 151 | 159 | 40% | 124% | 79.0M | — | — | — | ||
| Beto | ST | 30 | Everton | Lukas Walter | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 125 | 123 | 40% | 103% | 8.5M | — | — | — | |
| Walid Cheddira | ST | 30 | Napoli | Lukas Walter | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 120 | 130 | 40% | 112% | 13.0M | — | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Agustín Rossi | GK | St. Pauli | #19 | — | Hemen Al | 118 | 129 | 28% | 101% | 1.0M | SakatYaş | Aktif |
| Joan García | GK | Barcelona | #19 | — | Al | 162 | 164 | 40% | 117% | 40.0M | Aktif | |
| Gianluigi Donnarumma | GK | Manchester City | #15 | — | Al | 158 | 158 | 40% | 112% | 41.0M | Aktif | |
| William Saliba | DC | Arsenal | #16 | — | Al | 155 | 164 | 40% | 125% | 58.0M | Aktif | |
| Hans Tielemans | GK | Lokeren | #15 | — | Al | 108 | 108 | 28% | 89% | 1.2M | Aktif | |
| João Neves | DM | Paris Saint-Germain | #16 | — | Düşün | 152 | 147 | 40% | 125% | 18.0M | Aktif | |
| Andriy Lunin | GK | Real Madrid | #19 | — | Düşün | 142 | 142 | 40% | 111% | 18.0M | Aktif | |
| Senne Lammens | GK | Manchester United | #15 | — | Düşün | 141 | 144 | 40% | 107% | 31.5M | Aktif | |
| Romelu Hazard | GK | St. Pauli | #6 | — | Düşün | 135 | 131 | 40% | 100% | 2.7M | Gölge |
| # | Talep | Pozisyon | Min. GS | Yaş | Maks. Bütçe | Scout | Gözlem | Raporlar | Durum | Rol Profili |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #17 | #114 | MC | 154 | 21–29 | 3.5M | Friedrich Graf | 0 | 0 | Aktif | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #18 | #115 | ST | 156 | 21–29 | 3.5M | 0 | 0 | Aktif | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| Scout | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Lukas Walter | SC Freiburg U20 | #17, #18 | |
| Daniel Fuchs | Eintracht Frankfurt U20 | #16, #17, #18 | |
| Friedrich Graf | VfB Stuttgart U20 | #17, #18 | |
| Friedrich Graf | 1. FC Köln U20 | #17, #18 | |
| Daniel Fuchs | Hamburger SV U20 | #17, #18 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Giorgi Gocholeishvili | İzlemeye Devam | — | 0.86 | — | — | 0.20 | 0.54 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Philip Otele | İzlemeye Devam | — | 0.86 | — | — | 0.20 | 0.91 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Albert Grønbæk | İzlemeye Devam | — | 0.86 | — | — | 0.31 | 1.38 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cenk Özkacar | İzlemeye Devam | — | 0.97 | — | — | 0.20 | 0.94 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jahmai Simpson-Pusey | İzlemeye Devam | — | 0.97 | — | — | 0.20 | 0.92 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Giovani Lo Celso | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.56 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Hans Tielemans | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Romelu Hazard | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Agustín Rossi | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Lukas Walter | Giorgi Gocholeishvili | Onayla | 0.86 | 75% | Rol Uyumlu |
| Lukas Walter | Philip Otele | Onayla | 0.86 | 75% | Rol Uyumlu |
| Lukas Walter | Albert Grønbæk | Onayla | 0.86 | 75% | Rol Uyumlu |
| Lukas Walter | Cenk Özkacar | Onayla | 0.97 | 84% | Rol Uyumlu |
| Lukas Walter | Jahmai Simpson-Pusey | Onayla | 0.97 | 84% | Rol Uyumlu |
| Lukas Walter | Giovani Lo Celso | Onayla | 0.75 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Giorgi Gocholeishvili | İzlemeye Devam | — | 0.86 | — | — | 0.20 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Philip Otele | İzlemeye Devam | — | 0.86 | — | — | 0.20 | 0.67 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Albert Grønbæk | İzlemeye Devam | — | 0.86 | — | — | 0.20 | 1.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cenk Özkacar | İzlemeye Devam | — | 0.97 | — | — | 0.20 | 0.70 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jahmai Simpson-Pusey | İzlemeye Devam | — | 0.97 | — | — | 0.20 | 0.68 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Giovani Lo Celso | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.42 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Hans Tielemans | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Romelu Hazard | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Agustín Rossi | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Lukas Walter | Giorgi Gocholeishvili | Onayla | 0.86 | 75% | Rol Uyumlu |
| Lukas Walter | Philip Otele | Onayla | 0.86 | 75% | Rol Uyumlu |
| Lukas Walter | Albert Grønbæk | Onayla | 0.86 | 75% | Rol Uyumlu |
| Lukas Walter | Cenk Özkacar | Onayla | 0.97 | 84% | Rol Uyumlu |
| Lukas Walter | Jahmai Simpson-Pusey | Onayla | 0.97 | 84% | Rol Uyumlu |
| Lukas Walter | Giovani Lo Celso | Onayla | 0.75 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Giorgi Gocholeishvili | İzlemeye Devam | — | 0.86 | — | — | 0.20 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Philip Otele | İzlemeye Devam | — | 0.86 | — | — | 0.20 | 0.67 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Albert Grønbæk | İzlemeye Devam | — | 0.86 | — | — | 0.20 | 1.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cenk Özkacar | İzlemeye Devam | — | 0.97 | — | — | 0.20 | 0.70 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jahmai Simpson-Pusey | İzlemeye Devam | — | 0.97 | — | — | 0.20 | 0.68 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Giovani Lo Celso | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.42 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Hans Tielemans | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Romelu Hazard | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Agustín Rossi | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Lukas Walter | Giorgi Gocholeishvili | Onayla | 0.86 | 75% | Rol Uyumlu |
| Lukas Walter | Philip Otele | Onayla | 0.86 | 75% | Rol Uyumlu |
| Lukas Walter | Albert Grønbæk | Onayla | 0.86 | 75% | Rol Uyumlu |
| Lukas Walter | Cenk Özkacar | Onayla | 0.97 | 84% | Rol Uyumlu |
| Lukas Walter | Jahmai Simpson-Pusey | Onayla | 0.97 | 84% | Rol Uyumlu |
| Lukas Walter | Giovani Lo Celso | Onayla | 0.75 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Giorgi Gocholeishvili | İzlemeye Devam | — | 0.86 | — | — | 0.20 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Philip Otele | İzlemeye Devam | — | 0.86 | — | — | 0.20 | 0.67 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Albert Grønbæk | İzlemeye Devam | — | 0.86 | — | — | 0.20 | 1.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cenk Özkacar | İzlemeye Devam | — | 0.97 | — | — | 0.20 | 0.70 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jahmai Simpson-Pusey | İzlemeye Devam | — | 0.97 | — | — | 0.20 | 0.68 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Giovani Lo Celso | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.42 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Hans Tielemans | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Romelu Hazard | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Agustín Rossi | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Lukas Walter | Giorgi Gocholeishvili | Onayla | 0.86 | 75% | Rol Uyumlu |
| Lukas Walter | Philip Otele | Onayla | 0.86 | 75% | Rol Uyumlu |
| Lukas Walter | Albert Grønbæk | Onayla | 0.86 | 75% | Rol Uyumlu |
| Lukas Walter | Cenk Özkacar | Onayla | 0.97 | 84% | Rol Uyumlu |
| Lukas Walter | Jahmai Simpson-Pusey | Onayla | 0.97 | 84% | Rol Uyumlu |
| Lukas Walter | Giovani Lo Celso | Onayla | 0.75 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Giorgi Gocholeishvili | İzlemeye Devam | — | 0.86 | — | — | 0.20 | 0.36 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Philip Otele | İzlemeye Devam | — | 0.86 | — | — | 0.20 | 0.60 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Albert Grønbæk | İzlemeye Devam | — | 0.86 | — | — | 0.20 | 0.91 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cenk Özkacar | İzlemeye Devam | — | 0.97 | — | — | 0.20 | 0.62 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jahmai Simpson-Pusey | İzlemeye Devam | — | 0.97 | — | — | 0.20 | 0.60 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Giovani Lo Celso | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Hans Tielemans | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Romelu Hazard | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Agustín Rossi | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Lukas Walter | Giorgi Gocholeishvili | Onayla | 0.86 | 75% | Rol Uyumlu |
| Lukas Walter | Philip Otele | Onayla | 0.86 | 75% | Rol Uyumlu |
| Lukas Walter | Albert Grønbæk | Onayla | 0.86 | 75% | Rol Uyumlu |
| Lukas Walter | Cenk Özkacar | Onayla | 0.97 | 84% | Rol Uyumlu |
| Lukas Walter | Jahmai Simpson-Pusey | Onayla | 0.97 | 84% | Rol Uyumlu |
| Lukas Walter | Giovani Lo Celso | Onayla | 0.75 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Giorgi Gocholeishvili | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Philip Otele | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Albert Grønbæk | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.68 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cenk Özkacar | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.46 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jahmai Simpson-Pusey | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Giovani Lo Celso | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Hans Tielemans | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Romelu Hazard | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Agustín Rossi | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Giorgi Gocholeishvili | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Philip Otele | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Albert Grønbæk | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.68 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cenk Özkacar | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.46 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jahmai Simpson-Pusey | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Giovani Lo Celso | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Hans Tielemans | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Romelu Hazard | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Agustín Rossi | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Giorgi Gocholeishvili | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 5500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Philip Otele | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 9200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Albert Grønbæk | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 14000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Cenk Özkacar | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 9500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jahmai Simpson-Pusey | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 9300000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Giovani Lo Celso | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 5700000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Hans Tielemans | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Romelu Hazard | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 2700000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Agustín Rossi | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Giorgi Gocholeishvili | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 5500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Philip Otele | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 9200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Albert Grønbæk | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 14000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Cenk Özkacar | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 9500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jahmai Simpson-Pusey | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 9300000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Giovani Lo Celso | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 5700000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Hans Tielemans | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Romelu Hazard | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 2700000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Agustín Rossi | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Giorgi Gocholeishvili | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 5500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Philip Otele | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 9200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Albert Grønbæk | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 14000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Cenk Özkacar | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 9500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jahmai Simpson-Pusey | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 9300000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Giovani Lo Celso | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 5700000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Hans Tielemans | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Romelu Hazard | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 2700000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Agustín Rossi | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Giorgi Gocholeishvili | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 5500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Philip Otele | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 9200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Albert Grønbæk | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 14000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Cenk Özkacar | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 9500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jahmai Simpson-Pusey | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 9300000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Giovani Lo Celso | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 5700000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Hans Tielemans | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Romelu Hazard | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 2700000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Agustín Rossi | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Giorgi Gocholeishvili | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 5500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Philip Otele | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 9200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Albert Grønbæk | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 14000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Cenk Özkacar | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 9500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jahmai Simpson-Pusey | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 9300000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Giovani Lo Celso | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 5700000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Hans Tielemans | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Romelu Hazard | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 2700000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Agustín Rossi | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Giorgi Gocholeishvili | Reddet | — | -1.07 | — | — | 1.50 | 5500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Philip Otele | Reddet | — | -1.07 | — | — | 1.50 | 9200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Albert Grønbæk | Reddet | — | -1.07 | — | — | 1.50 | 14000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Cenk Özkacar | Reddet | — | -1.21 | — | — | 1.50 | 9500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jahmai Simpson-Pusey | Reddet | — | -1.21 | — | — | 1.50 | 9300000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Giovani Lo Celso | Reddet | — | -0.93 | — | — | 1.50 | 5700000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Hans Tielemans | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Romelu Hazard | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 2700000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Agustín Rossi | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Lukas Walter | Giorgi Gocholeishvili | Reddet | -1.07 | 75% | Çok Pahalı |
| Lukas Walter | Philip Otele | Reddet | -1.07 | 75% | Çok Pahalı |
| Lukas Walter | Albert Grønbæk | Reddet | -1.07 | 75% | Çok Pahalı |
| Lukas Walter | Cenk Özkacar | Reddet | -1.21 | 84% | Çok Pahalı |
| Lukas Walter | Jahmai Simpson-Pusey | Reddet | -1.21 | 84% | Çok Pahalı |
| Lukas Walter | Giovani Lo Celso | Reddet | -0.93 | 65% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hans Tielemans | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 56.79 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Romelu Hazard | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 127.78 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Agustín Rossi | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 47.33 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hans Tielemans | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 42.59 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Romelu Hazard | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 95.83 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Agustín Rossi | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 35.49 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hans Tielemans | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 42.59 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Romelu Hazard | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 95.83 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Agustín Rossi | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 35.49 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| James Sands | St. Pauli | DC | Defans | 107 | 116 | 95% | 8.3M | 17.04.2027 | 32 | 1 |
| Andréas Hountondji | St. Pauli | AMR | Orta Saha | 104 | 121 | 95% | 6.4M | 17.04.2027 | 34 | 1 |
| Ernest Nuamah | St. Pauli | AMR | Orta Saha | 117 | 138 | 95% | 9.5M | 10.04.2027 | 23 | 7 |
| Michael Gregoritsch | FC Augsburg | AMC | Orta Saha | 106 | 124 | 68% | 1.7M | 10.04.2027 | 1 | 2 |
| Ismaël Gharbi | FC Augsburg | AMR | Orta Saha | 112 | 132 | 84% | 14.0M | 10.04.2027 | 2 | 2 |
| Hugo Bolin | Borussia Mönchengladbach | AMR | Orta Saha | 105 | 129 | 48% | 6.4M | 20.03.2027 | 1 | 0 |
| Yannik Engelhardt | Borussia Mönchengladbach | DM | Defans | 93 | 109 | 28% | 2.7M | 20.03.2027 | 0 | 1 |
| Nicolas Jackson | Bayern Munich | AMR | Orta Saha | 124 | 152 | 84% | 21.0M | 13.03.2027 | 2 | 2 |
| Mainz 05 | DR | Defans | 89 | 104 | 38% | 700.0K | 06.03.2027 | 0 | 2 | |
| Sheraldo Becker | Mainz 05 | AMR | Orta Saha | 102 | 121 | 48% | 2.2M | 06.03.2027 | 1 | 0 |
| Karl Hein | Werder Bremen | GK | Kaleci | 138 | 151 | 75% | 16.0M | 20.02.2027 | 2 | 1 |
| Isaac Schmidt | Werder Bremen | DR | Defans | 102 | 123 | 68% | 4.5M | 20.02.2027 | 1 | 2 |
| Maximilian Wöber | Werder Bremen | DL | Defans | 105 | 124 | 68% | 4.3M | 20.02.2027 | 1 | 2 |
| Cameron Puertas | Werder Bremen | DM | Defans | 93 | 105 | 28% | 2.6M | 20.02.2027 | 0 | 1 |
| Jesper Lindstrøm | VfL Wolfsburg | AMR | Orta Saha | 116 | 136 | 65% | 12.0M | 13.02.2027 | 2 | 0 |
| Adam Daghim | VfL Wolfsburg | AMR | Orta Saha | 116 | 139 | 58% | 9.6M | 13.02.2027 | 1 | 1 |
| Giovani Lo Celso | Heidenheim | AML | Orta Saha | 106 | 120 | 65% | 5.7M | 30.01.2027 | 2 | 0 |
| Cucho Hernández | Heidenheim | AMR | Orta Saha | 107 | 123 | 65% | 11.0M | 30.01.2027 | 2 | 0 |
| Cenk Özkacar | 1. FC Köln | DC | Defans | 122 | 151 | 84% | 9.5M | 09.01.2027 | 2 | 2 |
| Jahmai Simpson-Pusey | 1. FC Köln | DC | Defans | 116 | 144 | 84% | 9.3M | 09.01.2027 | 2 | 2 |
| 1. FC Köln | DL | Defans | 98 | 124 | 28% | 3.2M | 09.01.2027 | 0 | 1 | |
| Giorgi Gocholeishvili | Hamburger SV | DR | Defans | 107 | 135 | 75% | 5.5M | 26.12.2026 | 2 | 1 |
| Philip Otele | Hamburger SV | AMR | Orta Saha | 107 | 127 | 75% | 9.2M | 26.12.2026 | 2 | 1 |
| Albert Grønbæk | Hamburger SV | AMR | Orta Saha | 110 | 131 | 75% | 14.0M | 26.12.2026 | 2 | 1 |
| Brajan Gruda | RB Leipzig | AMR | Orta Saha | 115 | 142 | 58% | 8.3M | 28.11.2026 | 1 | 1 |
| Kosta Nedeljković | RB Leipzig | DR | Defans | 108 | 143 | 28% | 4.8M | 28.11.2026 | 0 | 1 |
| Kota Takai | Borussia Mönchengladbach | DC | Defans | 129 | 156 | 58% | 13.0M | 21.11.2026 | 1 | 1 |
| Jenson Seelt | VfL Wolfsburg | DC | Defans | 108 | 126 | 58% | 4.9M | 17.10.2026 | 1 | 1 |
| Oyuncu | Grup | Gözl. GS | Kaydedildi | Güven | Öneri |
|---|---|---|---|---|---|
| Romelu Hazard | Kaleci | 135 | 03.04.2028 | 40% | Düşün |
| Hans Tielemans | Kaleci | 108 | 31.08.2026 | 40% | Al |
| Agustín Rossi | Kaleci | 118 | 31.08.2026 | 40% | Hemen Al |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #152 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 146 | 159 | 21–29 | 3.1M | Listede | Romelu Hazard | ✓ |
| #113 | DL | Önemli | Kalite Artışı | 151 | 164 | 21–29 | 3.5M | İzlemede | — | — |
| #114 | MC | Önemli | Kalite Artışı | 154 | 167 | 21–29 | 3.5M | İzlemede | — | — |
| #115 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 156 | 169 | 21–29 | 3.5M | İzlemede | — | — |
| #112 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 146 | 159 | 21–29 | 3.5M | Tamamlandı | Agustín Rossi | ✓ |