| TV Geliri | $5.3M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $476K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $3.9M |
| Personel Maaşları | $75K |
| Transfer Amortismanı | $35K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $2.6M |
| Tesis Bakımı | $733K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2027 | $5.8M | $7.3M | $-1.6M | $26.1M |
| Jul 2027 | $5.7M | $8.2M | $-2.6M | $27.6M |
| Jun 2027 | $13.7M | $4.9M | $8.8M | $30.2M |
| May 2027 | $6.3M | $4.9M | $1.3M | $21.3M |
| Apr 2027 | $7.3M | $5.4M | $1.9M | $20.0M |
| Mar 2027 | $7.1M | $5.1M | $2.1M | $18.0M |
| Feb 2027 | $6.7M | $5.9M | $779K | $15.9M |
| Jan 2027 | $6.7M | $4.2M | $2.5M | $15.1M |
| Dec 2026 | $2.6M | $3.8M | $-1.2M | $12.5M |
| Nov 2026 | $2.7M | $3.9M | $-1.2M | $13.7M |
| Oct 2026 | $902K | $5.2M | $-4.3M | $14.9M |
| Sep 2026 | $821K | $2.8M | $-2.0M | $19.2M |