| TV Geliri | $2.4M |
| Sıralama TV Bonusu | $238K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $83K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $26K |
| Oyuncu Maaşları | $791K |
| Personel Maaşları | $49K |
| Transfer Amortismanı | $15K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $14K |
| Tesis Bakımı | $705K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2027 | $3.0M | $1.6M | $1.4M | $6.0M |
| Jul 2027 | $3.0M | $1.6M | $1.4M | $4.5M |
| Jun 2027 | $804K | $1.3M | $-490K | $3.1M |
| May 2027 | $1.1M | $1.3M | $-196K | $3.6M |
| Apr 2027 | $1.2M | $1.2M | $635 | $3.8M |
| Mar 2027 | $1.2M | $1.1M | $49K | $3.8M |
| Feb 2027 | $1.2M | $1.3M | $-151K | $3.7M |
| Jan 2027 | $1.2M | $1.1M | $83K | $3.8M |
| Dec 2026 | $4.1M | $1.1M | $3.0M | $3.7M |
| Nov 2026 | $1.2M | $1.2M | $-4K | $771K |
| Oct 2026 | $249K | $1.4M | $-1.2M | $760K |
| Sep 2026 | $45K | $572K | $-527K | $2.4M |