| TV Geliri | $515K |
| Sıralama TV Bonusu | $76K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $18K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $79K |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $14K |
| Oyuncu Maaşları | $392K |
| Personel Maaşları | $32K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $33K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $135K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $779K | $592K | $187K | $-3.2M |
| Jun 2027 | $551K | $592K | $-41K | $-3.3M |
| May 2027 | $558K | $592K | $-33K | $-3.3M |
| Apr 2027 | $136K | $625K | $-489K | $-3.3M |
| Mar 2027 | $137K | $616K | $-480K | $-2.8M |
| Feb 2027 | $55K | $631K | $-575K | $-2.3M |
| Jan 2027 | $27K | $702K | $-675K | $-1.7M |
| Dec 2026 | $27K | $608K | $-580K | $-1.1M |
| Nov 2026 | $32K | $612K | $-580K | $-475K |
| Oct 2026 | $46K | $605K | $-559K | $105K |
| Sep 2026 | $128K | $464K | $-336K | $664K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.0M |