| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Thomas Vertonghen | Scout | 4 | 0 | 59% | 03.01.2027 | Kuzey Amerika |
| Laurent Januzaj | Scout | 3 | 0 | 43% | 01.01.2027 | Batı Avrupa |
| Adnan Courtois | Scout | 2 | 0 | 76% | 02.01.2027 | |
| Lois Nainggolan | Baş Scout | 2 | 0 | 49% | 01.01.2027 | Batı Avrupa |
| Thorgan Hazard | Futbol Direktörü | 2 | 0 | 70% | 31.08.2026 | |
| Lois Meunier | Scout | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eden Boyata | GK | 19 | Mouscron | Adnan Courtois | Personel Önerisi | Aktif | 02.01.2027 | 02.01.2027 | 1 | 0 | 99 | 90 | 76% | 100% | 700.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Nelson Williams Otega | DC | 19 | KV Kortrijk | Adnan Courtois | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 83 | 102 | 76% | 100% | 650.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Matte Smets | DC | 23 | Racing Genk | Thorgan Hazard | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 112 | 118 | 70% | 100% | 3.3M | — | — | İzlemeye Devam | |
| Thomas De Ketelaere | DC | 22 | Mouscron | Thorgan Hazard | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 114 | 122 | 70% | 100% | 1.6M | — | — | İzlemeye Devam | |
| Maxim Deman | GK | 25 | Waasland-Beveren | Thomas Vertonghen | Personel Önerisi | Aktif | 03.01.2027 | 03.01.2027 | 1 | 0 | 84 | 85 | 65% | 100% | 467.5K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Daan Braspenning | DC | 19 | Club Brugge | Thomas Vertonghen | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 104 | 105 | 65% | 100% | 1.2M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Mohammed El Âdfaoui | DM | 18 | KAA Gent | Thomas Vertonghen | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 96 | 103 | 65% | 100% | 450.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Moncef Zekri | DL | 18 | KV Mechelen | Lois Nainggolan | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 93 | 103 | 58% | 100% | 600.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Mohammed El Âdfaoui | DM | 18 | KAA Gent | Laurent Januzaj | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 83 | 115 | 48% | 100% | 700.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Dmytro Riznyk | GK | 28 | KAA Gent | Lois Nainggolan | Transfer Talebi | Aktif | 12.08.2026 | 26.08.2026 | 2 | 0 | 121 | 113 | 40% | 87% | 3.4M | — | — | — | |
| Vanja Drkušić | DC | 27 | Club Brugge | Laurent Januzaj | Transfer Talebi | Aktif | 11.08.2026 | 11.08.2026 | 1 | 0 | 102 | 118 | 40% | 101% | 6.2M | — | — | — | |
| Joel Ordóñez | DC | 22 | Club Brugge | Laurent Januzaj | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 103 | 109 | 40% | 104% | 6.4M | — | — | — | |
| Kerwin Vargas | AMR | 25 | Charlotte Football Club | Thomas Vertonghen | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 129 | 127 | 40% | 114% | 6.3M | — | — | — |
| # | Talep | Pozisyon | Min. GS | Yaş | Maks. Bütçe | Scout | Gözlem | Raporlar | Durum | Rol Profili |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #9 | #29 | GK | 146 | 21–29 | 1.4M | Lois Nainggolan | 0 | 0 | Aktif | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #10 | #30 | DL | 151 | 21–29 | 1.4M | Laurent Januzaj | 0 | 0 | Aktif | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #11 | #31 | MC | 154 | 21–29 | 1.4M | Thomas Vertonghen | 0 | 0 | Aktif | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #12 | #32 | ST | 156 | 21–29 | 1.4M | Lois Meunier | 0 | 0 | Aktif | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| Scout | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Lois Nainggolan | KV Kortrijk U20 | #9, #10, #11, #12 | |
| Laurent Januzaj | Westerlo U20 | #9, #10, #11, #12 | |
| Thomas Vertonghen | Zulte Waregem U20 | #9, #10, #11, #12 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mohammed El Âdfaoui | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Thomas De Ketelaere | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Daan Braspenning | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nelson Williams Otega | İzlemeye Devam | — | 0.83 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matte Smets | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.53 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Eden Boyata | İzlemeye Devam | — | 0.83 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Deman | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Moncef Zekri | İzlemeye Devam | — | 0.96 | ✓ | — | 0.10 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Thomas Vertonghen | Mohammed El Âdfaoui | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Laurent Januzaj | Mohammed El Âdfaoui | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Thomas Vertonghen | Daan Braspenning | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Adnan Courtois | Nelson Williams Otega | Onayla | 0.83 | 76% | Rol Uyumlu |
| Adnan Courtois | Eden Boyata | Onayla | 0.83 | 76% | Rol Uyumlu |
| Thomas Vertonghen | Maxim Deman | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Lois Nainggolan | Moncef Zekri | Onayla | 0.96 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mohammed El Âdfaoui | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Thomas De Ketelaere | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Daan Braspenning | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nelson Williams Otega | İzlemeye Devam | — | 0.83 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matte Smets | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.52 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Eden Boyata | İzlemeye Devam | — | 0.83 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Deman | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Moncef Zekri | İzlemeye Devam | — | 0.96 | ✓ | — | 0.10 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Thomas Vertonghen | Mohammed El Âdfaoui | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Laurent Januzaj | Mohammed El Âdfaoui | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Thomas Vertonghen | Daan Braspenning | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Adnan Courtois | Nelson Williams Otega | Onayla | 0.83 | 76% | Rol Uyumlu |
| Adnan Courtois | Eden Boyata | Onayla | 0.83 | 76% | Rol Uyumlu |
| Thomas Vertonghen | Maxim Deman | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Lois Nainggolan | Moncef Zekri | Onayla | 0.96 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mohammed El Âdfaoui | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Thomas De Ketelaere | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Daan Braspenning | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nelson Williams Otega | İzlemeye Devam | — | 0.83 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matte Smets | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.52 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Eden Boyata | İzlemeye Devam | — | 0.83 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Deman | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Moncef Zekri | İzlemeye Devam | — | 0.96 | ✓ | — | 0.10 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Thomas Vertonghen | Mohammed El Âdfaoui | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Laurent Januzaj | Mohammed El Âdfaoui | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Thomas Vertonghen | Daan Braspenning | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Adnan Courtois | Nelson Williams Otega | Onayla | 0.83 | 76% | Rol Uyumlu |
| Adnan Courtois | Eden Boyata | Onayla | 0.83 | 76% | Rol Uyumlu |
| Thomas Vertonghen | Maxim Deman | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Lois Nainggolan | Moncef Zekri | Onayla | 0.96 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mohammed El Âdfaoui | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Thomas De Ketelaere | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.25 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Daan Braspenning | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nelson Williams Otega | İzlemeye Devam | — | 0.83 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matte Smets | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.52 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Eden Boyata | İzlemeye Devam | — | 0.83 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maxim Deman | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Moncef Zekri | İzlemeye Devam | — | 0.96 | ✓ | — | 0.10 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Thomas Vertonghen | Mohammed El Âdfaoui | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Laurent Januzaj | Mohammed El Âdfaoui | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Thomas Vertonghen | Daan Braspenning | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Adnan Courtois | Nelson Williams Otega | Onayla | 0.83 | 76% | Rol Uyumlu |
| Adnan Courtois | Eden Boyata | Onayla | 0.83 | 76% | Rol Uyumlu |
| Thomas Vertonghen | Maxim Deman | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Lois Nainggolan | Moncef Zekri | Onayla | 0.96 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mohammed El Âdfaoui | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Thomas De Ketelaere | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Daan Braspenning | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.24 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nelson Williams Otega | İzlemeye Devam | — | 0.83 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matte Smets | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.67 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Thomas Mignolet | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.52 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Thomas Vertonghen | Mohammed El Âdfaoui | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Thomas Vertonghen | Daan Braspenning | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Adnan Courtois | Nelson Williams Otega | Onayla | 0.83 | 76% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Michy Alderweireld | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mohammed El Âdfaoui | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Romelu Lukaku | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.78 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Thomas De Ketelaere | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Thomas Mignolet | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.63 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Thomas Vertonghen | Michy Alderweireld | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Thomas Vertonghen | Mohammed El Âdfaoui | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nacer Boyata | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Michy Alderweireld | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Leonardo Negri | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.95 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mohammed El Âdfaoui | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Thomas Mignolet | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Thomas Vertonghen | Nacer Boyata | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Thomas Vertonghen | Michy Alderweireld | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Thomas Vertonghen | Mohammed El Âdfaoui | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nacer Boyata | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Michy Alderweireld | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Hans De Ketelaere | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.42 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Leonardo Negri | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.95 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Toby Nainggolan | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.90 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Thomas Mignolet | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.47 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Thomas Vertonghen | Nacer Boyata | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Thomas Vertonghen | Michy Alderweireld | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nacer Boyata | İzlemeye Devam | — | 0.74 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kevin Carrasco | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mousa Onana | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Thomas Mignolet | Reddet | #1 | -0.17 | — | — | 0.73 | 2.08 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Thomas Vertonghen | Nacer Boyata | Onayla | 0.74 | 65% | Rol Uyumlu |
| Lois Nainggolan | Thomas Mignolet | Daha Fazla Bilgi | -0.17 | 40% | Düşük Güven |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #29 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 146 | 159 | 21–29 | 1.4M | İzlemede | — | — |
| #30 | DL | Önemli | Kalite Artışı | 151 | 164 | 21–29 | 1.4M | İzlemede | — | — |
| #31 | MC | Önemli | Kalite Artışı | 154 | 167 | 21–29 | 1.4M | İzlemede | — | — |
| #32 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 156 | 169 | 21–29 | 1.4M | İzlemede | — | — |