| TV Geliri | $4.4M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $207K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $4.2M |
| Personel Maaşları | $76K |
| Transfer Amortismanı | $98K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $836K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Dec 2027 | $4.6M | $5.2M | $-666K | $32.4M |
| Nov 2027 | $5.4M | $4.8M | $595K | $33.0M |
| Oct 2027 | $4.5M | $5.6M | $-1.2M | $32.3M |
| Sep 2027 | $3.7M | $4.7M | $-1.0M | $33.3M |
| Aug 2027 | $4.6M | $4.0M | $527K | $34.3M |
| Jul 2027 | $4.5M | $3.9M | $656K | $33.6M |
| Jun 2027 | $12.9M | $3.7M | $9.3M | $32.9M |
| May 2027 | $4.5M | $4.1M | $394K | $23.5M |
| Apr 2027 | $4.5M | $3.6M | $963K | $23.0M |
| Mar 2027 | $4.6M | $3.7M | $876K | $22.0M |
| Feb 2027 | $4.2M | $4.0M | $235K | $21.0M |
| Jan 2027 | $5.4M | $3.9M | $1.5M | $20.7M |