| TV Geliri | $90 |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $11 |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $300 |
| Oyuncu Maaşları | $55K |
| Personel Maaşları | $14K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $25K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2026 | $401 | $94K | $-94K | $84K |
| Sep 2026 | $66K | $88K | $-22K | $178K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $200K |