| TV Geliri | $760K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $25K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $45K |
| Oyuncu Maaşları | $1.1M |
| Personel Maaşları | $39K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $82K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $12K |
| Tesis Bakımı | $155K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2027 | $830K | $1.4M | $-573K | $-8.3M |
| Sep 2027 | $831K | $1.1M | $-298K | $-7.8M |
| Aug 2027 | $844K | $1.1M | $-293K | $-7.5M |
| Jul 2027 | $266K | $1.1M | $-850K | $-7.2M |
| Jun 2027 | $276K | $1.1M | $-855K | $-6.3M |
| May 2027 | $270K | $1.1M | $-814K | $-5.5M |
| Apr 2027 | $246K | $1.0M | $-781K | $-4.6M |
| Mar 2027 | $249K | $1.0M | $-756K | $-3.9M |
| Feb 2027 | $271K | $1.1M | $-858K | $-3.1M |
| Jan 2027 | $248K | $1.0M | $-795K | $-2.2M |
| Dec 2026 | $1.2M | $930K | $251K | $-1.4M |
| Nov 2026 | $50K | $994K | $-944K | $-1.7M |