| TV Geliri | $46K |
| Sıralama TV Bonusu | $5K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $2K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $293K |
| Personel Maaşları | $37K |
| Transfer Amortismanı | $395 |
| Borç Faizi | $20K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $185K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Mar 2027 | $58K | $536K | $-478K | $-2.0M |
| Feb 2027 | $60K | $523K | $-463K | $-1.5M |
| Jan 2027 | $56K | $572K | $-515K | $-1.1M |
| Dec 2026 | $55K | $516K | $-460K | $-564K |
| Nov 2026 | $56K | $531K | $-475K | $-104K |
| Oct 2026 | $942K | $1.1M | $-156K | $371K |
| Sep 2026 | $44K | $514K | $-471K | $526K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.0M |