| TV Geliri | $6.2M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $407K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $276K |
| Oyuncu Maaşları | $7.5M |
| Personel Maaşları | $61K |
| Transfer Amortismanı | $244K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $812K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Apr 2028 | $6.9M | $8.6M | $-1.7M | $48.3M |
| Mar 2028 | $6.8M | $6.7M | $36K | $49.8M |
| Feb 2028 | $6.3M | $7.5M | $-1.2M | $49.5M |
| Jan 2028 | $7.5M | $6.3M | $1.3M | $59.4M |
| Dec 2027 | $6.3M | $6.2M | $55K | $58.0M |
| Nov 2027 | $6.9M | $5.8M | $1.1M | $57.9M |
| Oct 2027 | $6.0M | $6.1M | $-87K | $56.8M |
| Sep 2027 | $6.5M | $5.6M | $889K | $56.8M |
| Aug 2027 | $6.3M | $7.1M | $-742K | $55.8M |
| Jul 2027 | $6.4M | $5.1M | $1.3M | $56.5M |
| Jun 2027 | $24.4M | $4.8M | $19.6M | $55.2M |
| May 2027 | $6.3M | $5.1M | $1.2M | $35.5M |