| TV Geliri | $10K |
| Maç Günü Geliri | $7K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $686 |
| Ödül Parası | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $50K |
| Personel Maaşları | $18K |
| Tesis Bakımı | $70K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2027 | $17K | $146K | $-129K | $-174K |
| Dec 2026 | $18K | $142K | $-124K | $-45K |
| Nov 2026 | $21K | $150K | $-129K | $79K |
| Oct 2026 | $19K | $211K | $-192K | $208K |
| Sep 2026 | $19K | $119K | $-100K | $400K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $500K |