| TV Geliri | $2.3M |
| Sıralama TV Bonusu | $226K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $83K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $152K |
| Oyuncu Maaşları | $1.1M |
| Personel Maaşları | $54K |
| Transfer Amortismanı | $1K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $20K |
| Tesis Bakımı | $667K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2027 | $2.9M | $1.8M | $1.1M | $3.6M |
| Jul 2027 | $2.4M | $1.8M | $571K | $2.5M |
| Jun 2027 | $2.8M | $1.8M | $1.0M | $1.9M |
| May 2027 | $967K | $1.3M | $-343K | $881K |
| Apr 2027 | $917K | $1.3M | $-399K | $1.2M |
| Mar 2027 | $974K | $1.3M | $-354K | $1.6M |
| Feb 2027 | $952K | $1.4M | $-444K | $2.0M |
| Jan 2027 | $991K | $1.3M | $-260K | $2.4M |
| Dec 2026 | $2.9M | $1.1M | $1.8M | $2.7M |
| Nov 2026 | $277K | $1.3M | $-1.0M | $828K |
| Oct 2026 | $299K | $1.7M | $-1.4M | $1.9M |
| Sep 2026 | $302K | $736K | $-434K | $3.3M |