| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Donatas Jankauskas | Baş Scout | 17 | 0 | 40% | 28.06.2027 | Doğu/Güney AfrikaDoğu Avrupa |
| Donatas Girdvainis | Scout | 12 | 0 | 42% | 07.06.2027 | Doğu Avrupa |
| Scout | 5 | 0 | 42% | 02.01.2027 | Doğu Avrupa | |
| Deividas Dapkus | Yardımcı Antrenör | 4 | 0 | 72% | 02.06.2027 | |
| Marius Jankauskas | Futbol Direktörü | 3 | 0 | 66% | 01.06.2027 |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Justas Satkus | WR | 31 | Trakai | Deividas Dapkus | Personel Önerisi | Aktif | 02.06.2027 | 02.06.2027 | 1 | 0 | 51 | 50 | 74% | 100% | — | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Fedor Černych | AMR | 36 | Kauno Zalgiris | Deividas Dapkus | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 61 | 48 | 74% | 100% | — | — | — | İzlemeye Devam | |
| Aidas Girdvainis | ST | 32 | Siauliai | Deividas Dapkus | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 61 | 49 | 74% | 100% | — | — | — | İzlemeye Devam | |
| Karolis Novikovas | ST | 33 | Atlantas | Marius Jankauskas | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 70 | 70 | 70% | 100% | 38.2K | — | — | İzlemeye Devam | |
| Aidas Girdvainis | ST | 32 | Siauliai | Marius Jankauskas | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 64 | 64 | 70% | 100% | 22.9K | — | — | İzlemeye Devam | |
| Tadas Paulauskas | WL | 34 | Trakai | Donatas Girdvainis | Personel Önerisi | Aktif | 02.06.2027 | 02.06.2027 | 1 | 0 | 58 | 68 | 65% | 100% | 27.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Joris Moutachy | DR | 29 | Kauno Zalgiris | Deividas Dapkus | Personel Önerisi | Aktif | 11.01.2027 | 11.01.2027 | 1 | 0 | 57 | 73 | 64% | 100% | 8.1K | — | — | İzlemeye Devam | |
| Liviu Antal | AMR | 38 | Zalgiris | Marius Jankauskas | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 58 | 60 | 58% | 100% | 18.0K | — | — | İzlemeye Devam | |
| Nosa Iyobosa Edokpolor | DL | 30 | Kauno Zalgiris | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 51 | 60 | 48% | 100% | 72.0K | — | — | — | ||
| Modestas Slavickas | — | — | Donatas Jankauskas | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 49 | 71 | 41% | 100% | 10.0K | — | — | — | ||
| Donatas Barauskas | DR | 35 | Atlantas | Donatas Jankauskas | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 66 | 53 | 41% | 100% | 9.0K | — | — | — | |
| Daniil Zorin | AMC | 23 | Spartak Moscow | Donatas Jankauskas | Transfer Talebi | Aktif | 28.06.2027 | 28.06.2027 | 1 | 0 | 116 | 103 | 40% | 88% | 3.7M | #42 MC | — | — | |
| Alexey Mamin | GK | 28 | Ural | Donatas Jankauskas | Transfer Talebi | Aktif | 20.06.2027 | 20.06.2027 | 1 | 0 | 67 | 78 | 40% | 58% | 270.0K | #37 GK | — | — | SakatTutum |
| Nikita Karabashev | GK | 25 | Dinamo Makhachkala | Donatas Jankauskas | Transfer Talebi | Aktif | 13.06.2027 | 13.06.2027 | 1 | 0 | 83 | 79 | 40% | 65% | 459.0K | #31 GK | — | — | Tutum |
| Islam Imamov | GK | 26 | SKA Khabarovsk | Donatas Jankauskas | Transfer Talebi | Aktif | 13.06.2027 | 13.06.2027 | 1 | 0 | 87 | 79 | 40% | 58% | 350.0K | #31 GK | — | — | Tutum |
| Vladislav Ignatjev | GK | 24 | BATE | Donatas Jankauskas | Transfer Talebi | Aktif | 07.06.2027 | 07.06.2027 | 1 | 0 | 103 | 86 | 40% | 73% | 1.2M | #27 GK | — | — | |
| Rustam Yatimov | GK | 28 | Rostov | Donatas Jankauskas | Transfer Talebi | Aktif | 07.06.2027 | 07.06.2027 | 1 | 0 | 92 | 87 | 40% | 66% | 810.0K | #27 GK | — | — | Tutum |
| Juan Manuel Boselli | AMR | 27 | Krasnodar | Donatas Girdvainis | Transfer Talebi | Aktif | 07.06.2027 | 07.06.2027 | 1 | 0 | 106 | 93 | 40% | 89% | 3.8M | #28 MC | — | — | |
| Marquinhos | AML | 27 | Spartak Moscow | Donatas Girdvainis | Transfer Talebi | Aktif | 07.06.2027 | 07.06.2027 | 1 | 0 | 114 | 109 | 40% | 96% | 3.1M | #28 MC | — | — | |
| Yaroslav Gladyshev | AMR | 24 | Dinamo Moscow | Donatas Girdvainis | Transfer Talebi | Aktif | 07.06.2027 | 07.06.2027 | 1 | 0 | 110 | 105 | 40% | 93% | 5.1M | #28 MC | — | — | |
| Jacques Siwe | ST | 25 | Rubin | Donatas Jankauskas | Transfer Talebi | Aktif | 07.06.2027 | 07.06.2027 | 1 | 0 | 93 | 90 | 40% | 78% | 2.2M | #29 ST | — | — | |
| Vladimir Ignatenko | ST | 21 | Krylya Sovetov | Donatas Jankauskas | Transfer Talebi | Aktif | 07.06.2027 | 07.06.2027 | 1 | 0 | 90 | 91 | 40% | 77% | 1.7M | #29 ST | — | — | |
| Nikolay Tolstopyatov | DC | 25 | Neftekhimik | Donatas Girdvainis | Transfer Talebi | Aktif | 07.06.2027 | 07.06.2027 | 1 | 0 | 80 | 68 | 40% | 65% | 540.0K | #30 DR | — | — | Tutum |
| Kristijan Bistrović | DM | 29 | Akron | Donatas Girdvainis | Transfer Talebi | Aktif | 07.06.2027 | 07.06.2027 | 1 | 0 | 79 | 74 | 40% | 70% | 360.0K | #30 DR | — | — | Tutum |
| Gedson Fernandes | DM | 28 | Spartak Moscow | Donatas Girdvainis | Transfer Talebi | Aktif | 07.06.2027 | 07.06.2027 | 1 | 0 | 116 | 102 | 40% | 105% | 5.2M | #30 DR | — | — | |
| Shariff Musa | AMR | 25 | Gor Mahia | Donatas Jankauskas | Transfer Talebi | Aktif | 11.01.2027 | 11.01.2027 | 1 | 0 | 55 | 61 | 40% | 60% | 150.0K | — | — | — | SakatTutum |
| Victor Otieno | AMR | 22 | AFC Leopards | Donatas Jankauskas | Transfer Talebi | Aktif | 11.01.2027 | 11.01.2027 | 1 | 0 | 74 | 69 | 40% | 54% | 135.0K | — | — | — | Tutum |
| Denis Levitskiy | DL | 30 | Dinamo Brest | Transfer Talebi | Aktif | 02.01.2027 | 02.01.2027 | 1 | 0 | 66 | 51 | 40% | 67% | 225.0K | — | — | — | Tutum | |
| Ivan Khovalko | DR | 24 | Isloch | Transfer Talebi | Aktif | 02.01.2027 | 02.01.2027 | 1 | 0 | 49 | 52 | 40% | 59% | 180.0K | — | — | — | Tutum | |
| Silver Kait | ST | 29 | FCI Tallinn | Donatas Jankauskas | Transfer Talebi | Aktif | 24.08.2026 | 01.01.2027 | 2 | 0 | 78 | 82 | 40% | 74% | 267.8K | — | — | — | |
| Saidumarxon Saidnurullayev | ST | 22 | Lida | Donatas Jankauskas | Transfer Talebi | Aktif | 24.08.2026 | 01.01.2027 | 2 | 0 | 89 | 89 | 40% | 71% | 500.0K | — | — | — | Tutum |
| Maxim Shvetsov | DR | 29 | Dinamo Minsk | Donatas Girdvainis | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 71 | 79 | 40% | 71% | 700.0K | — | — | — | Tutum |
| Iqboljon Malikjonov | DR | 31 | Vitebsk | Donatas Girdvainis | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 64 | 52 | 40% | 65% | 150.0K | — | — | — | TutumYaş |
| Ignas Cernych | MC | 29 | Trakai | Donatas Girdvainis | Transfer Talebi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 56 | 73 | 40% | 64% | 135.0K | — | — | — | Tutum |
| Nikita Lyukevich | AMR | 21 | Dinamo Brest | Donatas Girdvainis | Transfer Talebi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 62 | 65 | 40% | 56% | 135.0K | — | — | — | Tutum |
| Denis Kovalevich | AMC | 25 | Gomel | Transfer Talebi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 50 | 75 | 40% | 59% | 200.0K | — | — | — | Tutum | |
| Abdoul Aziz Touré | DL | 24 | Dinamo Minsk | Donatas Jankauskas | Transfer Talebi | Aktif | 18.08.2026 | 18.08.2026 | 1 | 0 | 65 | 65 | 40% | 72% | 650.0K | — | — | — | Tutum |
| Ivan Zenkov | DM | 23 | Dinamo Brest | Donatas Jankauskas | Transfer Talebi | Aktif | 18.08.2026 | 18.08.2026 | 1 | 0 | 80 | 89 | 40% | 74% | 550.0K | — | — | — | |
| Ignas Dubickas | MC | 27 | Trakai | Transfer Talebi | Aktif | 06.08.2026 | 06.08.2026 | 1 | 0 | 74 | 78 | 40% | 72% | 360.0K | — | — | — | Tutum | |
| Konstantin Baranov | GK | 31 | FCI Tallinn | Donatas Jankauskas | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 79 | 90 | 40% | 76% | 200.0K | — | — | — | Tutum |
| Danil Kuraksin | AMR | 24 | Flora | Donatas Girdvainis | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 63 | 79 | 40% | 63% | 180.0K | — | — | — | Tutum |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vladimir Ignatenko | ST | Krylya Sovetov | #16 | — | Al | 90 | 91 | 40% | 77% | 1.7M | Aktif | |
| Gedson Fernandes | DM | Spartak Moscow | #17 | — | Düşün | 116 | 102 | 40% | 105% | 5.2M | Aktif | |
| Daniil Zorin | AMC | Spartak Moscow | #20 | #42 | Düşün | 116 | 103 | 40% | 88% | 3.7M | Aktif | |
| Marquinhos | AML | Spartak Moscow | #15 | — | Düşün | 114 | 109 | 40% | 96% | 3.1M | Aktif | |
| Yaroslav Gladyshev | AMR | Dinamo Moscow | #15 | — | Düşün | 110 | 105 | 40% | 93% | 5.1M | Aktif | |
| Juan Manuel Boselli | AMR | Krasnodar | #15 | — | Düşün | 106 | 93 | 40% | 89% | 3.8M | Aktif | |
| Vladislav Ignatjev | GK | BATE | #14 | — | Düşün | 103 | 86 | 40% | 73% | 1.2M | Aktif | |
| Jacques Siwe | ST | Rubin | #16 | — | Düşün | 93 | 90 | 40% | 78% | 2.2M | Aktif | |
| Rustam Yatimov | GK | Rostov | #14 | — | Düşün | 92 | 87 | 40% | 66% | 810.0K | Tutum | Aktif |
| Islam Imamov | GK | SKA Khabarovsk | #18 | — | Düşün | 87 | 79 | 40% | 58% | 350.0K | Tutum | Aktif |
| Nikita Karabashev | GK | Dinamo Makhachkala | #18 | — | Düşün | 83 | 79 | 40% | 65% | 459.0K | Tutum | Aktif |
| Nikolay Tolstopyatov | DC | Neftekhimik | #17 | — | Düşün | 80 | 68 | 40% | 65% | 540.0K | Tutum | Aktif |
| Kristijan Bistrović | DM | Akron | #17 | — | Düşün | 79 | 74 | 40% | 70% | 360.0K | Tutum | Aktif |
| # | Talep | Pozisyon | Min. GS | Yaş | Maks. Bütçe | Scout | Gözlem | Raporlar | Durum | Rol Profili |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #20 | #42 | MC | 83 | 21–29 | 173.7K | Donatas Jankauskas | 1 | 1 | Tamamlandı | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| Scout | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Donatas Girdvainis | Utenis U20 | #19 | |
| Donatas Jankauskas | Stumbras U20 | #19 | |
| Donatas Jankauskas | Trakai U20 | #20 | |
| Donatas Girdvainis | Atlantas U20 | #20 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Karolis Novikovas | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aidas Girdvainis | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Joris Moutachy | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fedor Černych | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tadas Paulauskas | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Justas Satkus | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Liviu Antal | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Klaudijus Upstas | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Donatas Girdvainis | Tadas Paulauskas | Onayla | 0.72 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Karolis Novikovas | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aidas Girdvainis | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Joris Moutachy | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fedor Černych | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tadas Paulauskas | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Justas Satkus | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Liviu Antal | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Klaudijus Upstas | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Donatas Girdvainis | Tadas Paulauskas | Onayla | 0.72 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Karolis Novikovas | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aidas Girdvainis | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Joris Moutachy | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fedor Černych | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tadas Paulauskas | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Justas Satkus | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Liviu Antal | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Klaudijus Upstas | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Donatas Girdvainis | Tadas Paulauskas | Onayla | 0.72 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Karolis Novikovas | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aidas Girdvainis | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Joris Moutachy | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Klaudijus Upstas | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fedor Černych | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tadas Paulauskas | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Justas Satkus | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Liviu Antal | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Donatas Girdvainis | Tadas Paulauskas | Onayla | 0.72 | 65% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Karolis Novikovas | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.91 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aidas Girdvainis | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Joris Moutachy | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Justas Satkus | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.86 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ovidijus Verbickas | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.86 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Karolis Novikovas | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.91 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aidas Girdvainis | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Justas Satkus | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.86 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Joris Moutachy | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gratas Sirgėdas | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ovidijus Verbickas | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.86 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Donatas Girdvainis | Justas Satkus | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Karolis Novikovas | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.71 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aidas Girdvainis | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Justas Satkus | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.67 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Giedrius Matulevičius | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dariuš Stankevičius | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Joris Moutachy | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gratas Sirgėdas | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ovidijus Verbickas | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.67 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Donatas Girdvainis | Justas Satkus | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Karolis Novikovas | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.71 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aidas Girdvainis | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Yuriy Kendysh | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kajus Bička | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dariuš Stankevičius | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gratas Sirgėdas | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Paulius Dapkus | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 5.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Donatas Dubickas | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 5.83 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Grigory Prokhorov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kajus Bička | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grigory Prokhorov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kajus Bička | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Justas Mikoliunas | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.28 | 1.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Paulius Dapkus | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.89 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Donatas Dubickas | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Paulius Dapkus | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.91 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ignas Novikovas | İzlemeye Devam | — | 0.68 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Giedrius Matulevičius | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Grigory Prokhorov | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kajus Bička | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Justas Mikoliunas | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.30 | 1.36 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Donatas Dubickas | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Donatas Girdvainis | Ignas Novikovas | Onayla | 0.68 | 62% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Justas Mikoliunas | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.30 | 1.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Paulius Dapkus | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.92 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Donatas Dubickas | Reddet | #3 | -0.16 | — | — | 1.50 | 7.12 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Nedas Klimavičius | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Karolis Kazlauskas | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Donatas Jankauskas | Donatas Dubickas | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Justas Mikoliunas | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.30 | 1.37 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Paulius Dapkus | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.92 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Donatas Dubickas | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Karolis Kazlauskas | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Edvinas Barauskas | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nedas Klimavičius | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #37 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 75 | 88 | 21–29 | 145.5K | Görüşmede | Nikolay Sysuev | ✗ |
| #42 | MC | Önemli | Kalite Artışı | 83 | 96 | 21–29 | 173.7K | Listede | Justas Dapkus | ✓ |
| #29 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 85 | 98 | 21–29 | 145.5K | İzlemede | — | — |
| #31 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 75 | 88 | 21–29 | 145.5K | Tamamlandı | Linas Sernas | ✓ |
| #27 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 75 | 88 | 21–29 | 145.5K | Vazgeçildi | Linas Sernas | ✓ |
| #28 | MC | Önemli | Kalite Artışı | 83 | 96 | 21–29 | 145.5K | Vazgeçildi | Justas Dapkus | ✓ |
| #30 | DR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 66 | 71 | 18–32 | 72.8K | Vazgeçildi | — | — |