| TV Geliri | $20K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $1K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $3K |
| Oyuncu Maaşları | $274K |
| Personel Maaşları | $37K |
| Transfer Amortismanı | $2K |
| Borç Faizi | $18K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $14K |
| Tesis Bakımı | $105K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| May 2027 | $24K | $450K | $-426K | $-1.9M |
| Apr 2027 | $34K | $446K | $-412K | $-1.4M |
| Mar 2027 | $157K | $419K | $-262K | $-1.0M |
| Feb 2027 | $130K | $424K | $-294K | $-761K |
| Jan 2027 | $33K | $443K | $-410K | $-469K |
| Dec 2026 | $316K | $422K | $-106K | $-61K |
| Nov 2026 | $32K | $419K | $-387K | $43K |
| Oct 2026 | $32K | $485K | $-453K | $428K |
| Sep 2026 | $44K | $330K | $-287K | $925K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.3M |