| TV Geliri | $328K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $18K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $9K |
| Oyuncu Maaşları | $499K |
| Personel Maaşları | $40K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $154K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $135K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2028 | $356K | $1.4M | $-997K | $-11.0M |
| Dec 2027 | $368K | $878K | $-510K | $-10.0M |
| Nov 2027 | $121K | $902K | $-780K | $-9.5M |
| Oct 2027 | $128K | $1.2M | $-1.0M | $-8.7M |
| Sep 2027 | $122K | $840K | $-718K | $-7.7M |
| Aug 2027 | $108K | $745K | $-637K | $-7.0M |
| Jul 2027 | $108K | $753K | $-645K | $-6.3M |
| Jun 2027 | $446K | $692K | $-246K | $-5.7M |
| May 2027 | $106K | $894K | $-788K | $-5.4M |
| Apr 2027 | $105K | $690K | $-585K | $-4.7M |
| Mar 2027 | $104K | $684K | $-580K | $-4.1M |
| Feb 2027 | $102K | $664K | $-562K | $-3.5M |