| TV Geliri | $1.6M |
| Sıralama TV Bonusu | $159K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $542K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $7.6M |
| Personel Maaşları | $29K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $682K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $215K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2028 | $2.5M | $8.5M | $-6.0M | $-69.7M |
| Aug 2028 | $2.5M | $7.2M | $-4.7M | $-63.7M |
| Jul 2028 | $2.5M | $7.0M | $-4.5M | $-58.9M |
| Jun 2028 | $7.0M | $9.8M | $-2.8M | $-54.4M |
| May 2028 | $2.1M | $8.8M | $-6.7M | $-51.6M |
| Apr 2028 | $2.1M | $8.3M | $-6.2M | $-44.9M |
| Mar 2028 | $2.1M | $8.0M | $-5.9M | $-38.6M |
| Feb 2028 | $2.1M | $8.3M | $-6.2M | $-32.7M |
| Jan 2028 | $2.4M | $9.2M | $-6.9M | $-26.6M |
| Dec 2027 | $2.1M | $7.9M | $-5.8M | $-19.7M |
| Nov 2027 | $2.1M | $10.2M | $-8.2M | $-13.9M |
| Oct 2027 | $1.9M | $8.2M | $-6.3M | $-5.8M |