| TV Geliri | $2.3M |
| Sıralama TV Bonusu | $454K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $140K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $205K |
| Oyuncu Maaşları | $948K |
| Personel Maaşları | $37K |
| Transfer Amortismanı | $11K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $2K |
| Tesis Bakımı | $749K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2027 | $3.5M | $1.7M | $1.8M | $24.2M |
| Aug 2027 | $3.3M | $1.7M | $1.6M | $22.4M |
| Jul 2027 | $3.2M | $1.6M | $1.6M | $20.8M |
| Jun 2027 | $5.9M | $1.7M | $4.2M | $19.2M |
| May 2027 | $3.2M | $1.7M | $1.6M | $15.0M |
| Apr 2027 | $3.2M | $1.7M | $1.5M | $13.4M |
| Mar 2027 | $2.7M | $1.8M | $970K | $11.9M |
| Feb 2027 | $2.8M | $1.8M | $981K | $10.9M |
| Jan 2027 | $1.0M | $1.4M | $-435K | $9.9M |
| Dec 2026 | $925K | $1.4M | $-505K | $10.4M |
| Nov 2026 | $260K | $1.3M | $-1.0M | $10.9M |
| Oct 2026 | $905K | $1.4M | $-530K | $11.9M |