| TV Geliri | $630 |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $45 |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $21K |
| Oyuncu Maaşları | $52K |
| Personel Maaşları | $25K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $371 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $18K |
| Tesis Bakımı | $85K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2026 | $22K | $181K | $-159K | $-59K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $100K |