| TV Geliri | $2.8M |
| Sıralama TV Bonusu | $283K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $117K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $699K |
| Personel Maaşları | $46K |
| Transfer Amortismanı | $3K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $196K |
| Tesis Bakımı | $681K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Feb 2028 | $3.5M | $1.6M | $1.9M | $4.6M |
| Jan 2028 | $3.6M | $1.4M | $2.2M | $2.7M |
| Dec 2027 | $3.6M | $1.7M | $1.9M | $563K |
| Nov 2027 | $4.1M | $1.2M | $2.9M | $-1.3M |
| Oct 2027 | $1.4M | $1.4M | $-36K | $-4.2M |
| Sep 2027 | $1.7M | $1.2M | $467K | $-4.2M |
| Aug 2027 | $273K | $988K | $-714K | $-4.7M |
| Jul 2027 | $277K | $917K | $-640K | $-4.0M |
| Jun 2027 | $2.3M | $1.0M | $1.2M | $-3.3M |
| May 2027 | $270K | $1.0M | $-743K | $-4.6M |
| Apr 2027 | $272K | $984K | $-712K | $-3.8M |
| Mar 2027 | $268K | $979K | $-711K | $-3.1M |