| TV Geliri | $250K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $7K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $541K |
| Personel Maaşları | $35K |
| Transfer Amortismanı | $69K |
| Borç Faizi | $37K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $165K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2027 | $3.9M | $847K | $3.0M | $-96K |
| Aug 2027 | $252K | $829K | $-578K | $-3.2M |
| Jul 2027 | $254K | $831K | $-577K | $-2.7M |
| Jun 2027 | $1.4M | $846K | $598K | $-2.2M |
| May 2027 | $254K | $950K | $-696K | $-2.9M |
| Apr 2027 | $234K | $1.0M | $-797K | $-2.2M |
| Mar 2027 | $242K | $1.1M | $-816K | $-1.5M |
| Feb 2027 | $261K | $1.1M | $-832K | $-755K |
| Jan 2027 | $45K | $1.0M | $-992K | $8K |
| Dec 2026 | $56K | $1.1M | $-1.0M | $931K |
| Nov 2026 | $55K | $947K | $-892K | $1.9M |
| Oct 2026 | $56K | $1.4M | $-1.3M | $2.7M |