| TV Geliri | $3.9M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $112K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $419K |
| Oyuncu Maaşları | $795K |
| Personel Maaşları | $30K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $620K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2028 | $4.4M | $1.4M | $3.0M | $21.5M |
| Jul 2028 | $4.9M | $1.6M | $3.3M | $18.5M |
| Jun 2028 | $4.9M | $1.4M | $3.4M | $15.1M |
| May 2028 | $4.9M | $1.4M | $3.5M | $11.7M |
| Apr 2028 | $4.3M | $1.4M | $2.9M | $8.2M |
| Mar 2028 | $2.3M | $1.4M | $902K | $5.3M |
| Feb 2028 | $2.1M | $1.5M | $600K | $4.4M |
| Jan 2028 | $3.2M | $1.1M | $2.1M | $3.8M |
| Dec 2027 | $2.0M | $1.1M | $929K | $1.7M |
| Nov 2027 | $2.1M | $614K | $1.5M | $765K |
| Oct 2027 | $2.1M | $1.2M | $902K | $-690K |
| Sep 2027 | $2.1M | $623K | $1.4M | $-1.6M |