| TV Geliri | $4K |
| Sıralama TV Bonusu | $442 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $225 |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $509 |
| Oyuncu Maaşları | $223K |
| Personel Maaşları | $9K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $1K |
| Tesis Bakımı | $138K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2028 | $3.2M | $371K | $2.8M | $17.4M |
| Sep 2028 | $15.6M | $286K | $15.4M | $14.6M |
| Aug 2028 | $8K | $266K | $-258K | $-748K |
| Jul 2028 | $5K | $190K | $-185K | $-490K |
| Jun 2028 | $1K | $145K | $-144K | $-306K |
| May 2028 | $1K | $142K | $-141K | $-161K |
| Apr 2028 | $716 | $140K | $-140K | $-20K |
| Mar 2028 | $728 | $134K | $-133K | $119K |
| Feb 2028 | $5K | $139K | $-134K | $252K |
| Jan 2028 | $5K | $139K | $-135K | $386K |
| Dec 2027 | $3K | $135K | $-132K | $521K |
| Nov 2027 | $730 | $135K | $-135K | $653K |