| TV Geliri | $5.5M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $189K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $4.3M |
| Personel Maaşları | $73K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $746K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $5.7M | $5.1M | $612K | $12.4M |
| Jun 2027 | $5.0M | $5.2M | $-157K | $11.8M |
| May 2027 | $4.9M | $5.1M | $-198K | $12.0M |
| Apr 2027 | $5.0M | $5.1M | $-123K | $12.2M |
| Mar 2027 | $5.5M | $5.3M | $174K | $12.3M |
| Feb 2027 | $5.6M | $5.2M | $392K | $12.1M |
| Jan 2027 | $8.9M | $5.1M | $3.8M | $11.7M |
| Dec 2026 | $6.2M | $5.1M | $1.1M | $8.0M |
| Nov 2026 | $5.6M | $5.0M | $630K | $6.9M |
| Oct 2026 | $2.5M | $5.8M | $-3.3M | $6.3M |
| Sep 2026 | $2.9M | $2.2M | $719K | $9.6M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $8.9M |