| TV Geliri | $23K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $1K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $22K |
| Oyuncu Maaşları | $273K |
| Personel Maaşları | $33K |
| Transfer Amortismanı | $4K |
| Borç Faizi | $46K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $8K |
| Tesis Bakımı | $135K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $47K | $499K | $-453K | $-3.2M |
| Jun 2027 | $44K | $492K | $-448K | $-2.7M |
| May 2027 | $43K | $469K | $-427K | $-2.3M |
| Apr 2027 | $42K | $464K | $-422K | $-1.9M |
| Mar 2027 | $30K | $407K | $-377K | $-1.5M |
| Feb 2027 | $186K | $510K | $-324K | $-1.1M |
| Jan 2027 | $26K | $417K | $-391K | $-758K |
| Dec 2026 | $192K | $403K | $-212K | $-371K |
| Nov 2026 | $25K | $399K | $-374K | $-162K |
| Oct 2026 | $28K | $478K | $-450K | $208K |
| Sep 2026 | $33K | $469K | $-436K | $654K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.3M |