Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $2K |
| Maç Günü Geliri | $720 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $180 |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $50K |
| Personel Maaşları | $22K |
| Tesis Bakımı | $30K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2027 |
$3K |
$102K |
$-100K |
$-531K |
| Jul 2027 |
$3K |
$252K |
$-249K |
$-431K |
| Jun 2027 |
$3K |
$96K |
$-93K |
$-182K |
| May 2027 |
$51K |
$93K |
$-42K |
$-89K |
| Apr 2027 |
$3K |
$93K |
$-90K |
$-47K |
| Mar 2027 |
$3K |
$93K |
$-90K |
$43K |
| Feb 2027 |
$47K |
$96K |
$-50K |
$133K |
| Jan 2027 |
$6K |
$96K |
$-90K |
$183K |
| Dec 2026 |
$3K |
$96K |
$-94K |
$273K |
| Nov 2026 |
$3K |
$96K |
$-94K |
$367K |
| Oct 2026 |
$3K |
$96K |
$-94K |
$460K |
| Sep 2026 |
$3K |
$84K |
$-81K |
$554K |