| TV Geliri | $21K |
| Sıralama TV Bonusu | $2K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $1K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $331K |
| Personel Maaşları | $27K |
| Transfer Amortismanı | $2K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $9K |
| Tesis Bakımı | $187K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2028 | $1.3M | $556K | $754K | $8.5M |
| Dec 2027 | $3.0M | $572K | $2.4M | $7.8M |
| Nov 2027 | $2.4M | $470K | $1.9M | $5.3M |
| Oct 2027 | $1.8M | $416K | $1.4M | $3.4M |
| Sep 2027 | $3.6M | $382K | $3.3M | $2.1M |
| Aug 2027 | $4K | $395K | $-392K | $-1.2M |
| Jul 2027 | $1.4M | $405K | $1.0M | $-807K |
| Jun 2027 | $4K | $394K | $-390K | $-1.8M |
| May 2027 | $76K | $407K | $-331K | $-1.5M |
| Apr 2027 | $4K | $394K | $-390K | $-1.1M |
| Mar 2027 | $4K | $528K | $-524K | $-733K |
| Feb 2027 | $287K | $1.1M | $-768K | $-211K |