Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $1.6M |
| Maç Günü Geliri | $65K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $189K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $678K |
| Personel Maaşları | $4K |
| Tesis Bakımı | $70K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| May 2029 |
$1.9M |
$752K |
$1.1M |
$-9.7M |
| Apr 2029 |
$1.8M |
$768K |
$1.1M |
$-10.9M |
| Mar 2029 |
$726K |
$675K |
$52K |
$-11.9M |
| Feb 2029 |
$755K |
$662K |
$93K |
$-12.0M |
| Jan 2029 |
$1.6M |
$1.2M |
$402K |
$-12.1M |
| Dec 2028 |
$724K |
$678K |
$46K |
$-12.5M |
| Nov 2028 |
$723K |
$669K |
$54K |
$-12.5M |
| Oct 2028 |
$715K |
$941K |
$-226K |
$-12.6M |
| Sep 2028 |
$709K |
$631K |
$79K |
$-12.4M |
| Aug 2028 |
$282K |
$647K |
$-365K |
$-12.4M |
| Jul 2028 |
$274K |
$649K |
$-375K |
$-12.1M |
| Jun 2028 |
$274K |
$638K |
$-364K |
$-11.7M |