| TV Geliri | $61K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $2K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $23K |
| Oyuncu Maaşları | $450K |
| Personel Maaşları | $55K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $136K |
| Tesis Bakımı | $201K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2026 | $3.0M | $841K | $2.2M | $4.5M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $2.5M |